«Останній Бастіон» змусив полтавську швидку шпиталізувати постраждалого в ДТП

ПОЛТАВА
29.09.2016, 12:51
«Останній Бастіон» змусив полтавську швидку шпиталізувати постраждалого в ДТП

Представники «Останнього Бастіону» разом із поліцією відреагували на факт відмови швидкої допомоги належним чином надати допомогу постраждалому, змусивши лікарів виконувати свої професійні обов’язки.

Сьогодні вдень у Полтаві на розі вул. Сінної та Пушкіна сталася ДТП, у наслідок чого одна з осіб отримала травми. Варто відзначити, що швидка прибула за 10 хвилин, вписавшись у норми, встановлені МОЗом. Нагадаємо, раніше ми звертали увагу на понад півгодинне запізнення карет на окремі виклики.

Прибувши, медики намагалися змусити постраждалого в ДТП написати заяву про добровільну відмову від шпиталізації. Ставши свідком події, голова «Останнього Бастіону» Геннадій Сікалов та працівники поліції відреагували на ситуацію. Вони попросили лікарів належним чином виконувати професійні обов’язки, обстежити й надати медичну допомогу постраждалому.

Звертаємо увагу дирекції закладу «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги тамедицини катастроф» Полтавської обласної ради на необхідність контролю над персоналом щодо швидкості та якості виконання своїх професійних обов’язків. 


Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12