Остання сімейна світлина

Опінії
26.05.2022, 16:11
Остання сімейна світлина

Через 2 тижні будинок буде розбомблено, а три дівчинки, що на фото, будуть поховані на території дитячого садочку навпроти

Громадський діяч | Політичний експерт | Блогер | Кандидат юридичних наук |

"Остання сімейна світлина". Маріуполь, 7.03.2022 р. Через 2 тижні будинок буде розбомблено, а три дівчинки, що на фото, будуть поховані на території дитячого садочку навпроти.

За всю історію свого існування possiя не дала людству нічого, окрім болю, страждань і горя.

Тому вона не має права на існування. Вона має бути знищена як абсолютне зло, яке неможливо виправити.

#RussiaMustDie

Читайте також:
Війна
Прикриваючись міфічним нападом, окупанти вбивають цивільних людей.
вчора, 18:29
Війна
Ворожі БпЛА уразили автомобіль ООН, у якому перебували керівник місії та ще вісім співробітників організації.
14 травня, 16:05
Війна
Правоохоронці Франції затримали одного з катів донецької тюрми «Ізоляція» за вчинення воєнних злочинів.
09 травня, 08:14
Війна
На місці вибуху загинув командир батальйону навчального зв’язку підполковник Кузьменко.
29 квітня, 14:10
Війна
Французький актор випустив новий роман під назвою «Втеча» (L’Évasion), який присвячений темі викрадення росією українських дітей.
29 квітня, 11:05
Політика
26 квітня сирійський суд провів установче засідання, що стало початком процесу над Асадом та високопосадовцями його адміністрації.
27 квітня, 11:27