Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок

ВІЙНА
20 березня, 12:05
Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок

Російська "еліта" розглядає можливість відсторонення путіна

В середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до володимира путіна, повідомляють в ГУР МО.

Їхня мета – якнайшвидше відсторонення путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні.

Певна частина російської політичної еліти РФ розглядає в якості наступника путіна – директора ФСБ Олександра Бортникова.

Прикметно, що саме Бортников останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти України.

Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії.

Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, або інша «випадковість».

Не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній «злив» розташування чеченських підрозділів на півночі Києва.

Інформація надійшла саме від російської сторони. Імовірно, так керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова. Також це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.

Читайте також:
Опінії
Глуха стіна, що постала між нами, тепер вже forever.
04 серпня, 14:35
Політика
Для російських можновладців і їхнього багатомільйонного покірного населення "несвобода краща за свободу", але для українців воля понад усе.
04 серпня, 09:56
Політика
"Русскій мір" буде переможений не лише сучасною зброєю на полі бою, героїчною завзятістю й економічною ізоляцією, а головне – сенсами.
25 липня, 09:12
Опінії
Якщо нація цивілізована, то захищається. Як уміє і як може.
24 липня, 12:34
Війна
Представники Кремля привезли до тимчасово загарбаного росіянами Енергодару групу пропагандистів, яким показали ядерний реактор.
13 липня, 20:36
Опінії
Ніякі найжорстокіші кари, ніякий найлютіший деспот не зможуть знищити те злодійство, брехню, ошуканство
30 червня, 12:55