Пакують награбоване

МИСТЕЦТВО
05.12.2022, 15:05
Пакують награбоване

Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності

Росіяни готуються вкрасти музейні експонати на території тимчасово окупованого Кримського півострова. Про це стало відомо медіа агенції "Останній Бастіон" із публікації Кримського інституту стратегічних досліджень у Facebook.

«Нова загроза музейним колекціям! До частини кримських музеїв завезли пакувальний матеріал для евакуації колекцій», – йдеться у повідомленні.

Автори публікації повідомляють, що згідно з даними інсайдерів, вивезення музейних експонатів заплановане на випадок відходу окупантів до міста Перекоп.

Та ми не виключаємо, що вивезення колекцій культурного спадку почнеться прямо зараз, бо це продовження історії з пральними машинами чи іншою побутовою технікою.

Раніше російські загарбники також пограбували Херсонський художній музей. Серед вкрадених експонатів були унікальні картини XVIII-XIX ст. Віримо в перемогу та повернення всього культурного спадку на своє законне місце.

Читайте також:
Війна
Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості.
29 січня, 11:35
Війна
Станом на сьогодні окупаційно-терористичний контингент РФ активно мінує райони, де, як очікує Кремль, відбудеться український контрнаступ.
08 січня, 19:17
Війна
Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.
07 січня, 16:09
Війна
А ЗСУ вдарили по військовій базі ЗС рф у Херсонській області. Там могли базуватися близько 1000 окупантів
06 січня, 19:01
Війна
Розгорівся гучний скандал
02 січня, 20:01
Війна
Bonduelle відправила 10 тисяч святкових наборів російським убивцям
31.12.2022, 12:28