Пакують награбоване

МИСТЕЦТВО
05.12.2022, 15:05
Пакують награбоване

Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності

Росіяни готуються вкрасти музейні експонати на території тимчасово окупованого Кримського півострова. Про це стало відомо медіа агенції "Останній Бастіон" із публікації Кримського інституту стратегічних досліджень у Facebook.

«Нова загроза музейним колекціям! До частини кримських музеїв завезли пакувальний матеріал для евакуації колекцій», – йдеться у повідомленні.

Автори публікації повідомляють, що згідно з даними інсайдерів, вивезення музейних експонатів заплановане на випадок відходу окупантів до міста Перекоп.

Та ми не виключаємо, що вивезення колекцій культурного спадку почнеться прямо зараз, бо це продовження історії з пральними машинами чи іншою побутовою технікою.

Раніше російські загарбники також пограбували Херсонський художній музей. Серед вкрадених експонатів були унікальні картини XVIII-XIX ст. Віримо в перемогу та повернення всього культурного спадку на своє законне місце.

Читайте також:
Війна
З окупованих районів України надходять дані про те, що знищених кадировців там співають у християнських церквах московські попи.
24 травня, 11:08
Війна
ЗСУ завдали удари по командному пункту у Кліщіївці під Бахмутом. Було ліквідовано 3 полковників та близько 20 солдат і офіцерів
14 травня, 14:35
Війна
Пропагандист працював в Україні пропагандистом й очолював приймальню псевдопартії "Справедлива росія - За правду"
27 квітня, 14:26
Війна
«Если Донбасс и надо было от кого-то защищать, то от таких вот «защитников». Только об этом никакой путин не расскажет».
27 квітня, 12:35
Війна
«Бавовна» у тимчасово окупованому Мелітополі: у повітря злетів тепловоз із кадировцями
22 квітня, 13:14
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ звів фортифікаційні споруди довкола Мелітополя з метою зупинити наступ українських захисників.
13 квітня, 20:05