Пакують награбоване

МИСТЕЦТВО
05.12.2022, 15:05
Пакують награбоване

Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності

Росіяни готуються вкрасти музейні експонати на території тимчасово окупованого Кримського півострова. Про це стало відомо медіа агенції "Останній Бастіон" із публікації Кримського інституту стратегічних досліджень у Facebook.

«Нова загроза музейним колекціям! До частини кримських музеїв завезли пакувальний матеріал для евакуації колекцій», – йдеться у повідомленні.

Автори публікації повідомляють, що згідно з даними інсайдерів, вивезення музейних експонатів заплановане на випадок відходу окупантів до міста Перекоп.

Та ми не виключаємо, що вивезення колекцій культурного спадку почнеться прямо зараз, бо це продовження історії з пральними машинами чи іншою побутовою технікою.

Раніше російські загарбники також пограбували Херсонський художній музей. Серед вкрадених експонатів були унікальні картини XVIII-XIX ст. Віримо в перемогу та повернення всього культурного спадку на своє законне місце.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53