Палата представників США схвалила бюджетний законопроєкт без грошей для України

СВІТ
01.10.2023, 06:50
Палата представників США схвалила бюджетний законопроєкт без грошей для України

Пропозиції щодо тимчасового фінансування американського уряду ще має підтримати Сенат.

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки підтримала законопроєкт про тимчасовий бюджет для уряду на 45 днів на тлі потенційного шатдауну. Документ не включає додаткового фінансування для допомоги Україні.

Про це повідомляє The Washington Post.

За даними видання, після голосування в залі пролунали оплески та вигуки. Проти проєкту виступили один демократ і 91 республіканець.

До документа про тимчасове фінансування зі збереженням поточного рівня видатків увійшли додаткові кошти на ліквідацію наслідків стихійних лих у США, але не гроші на підтримку нашої держави.

Тепер, щоб уникнути призупинення роботи американського уряду, Сенат, тобто верхня палата Конгресу, має прийняти цей законопроєкт до 12:01 неділі, 1 жовтня.

Читайте також:
Світ
Європейський парламент обрав Урсулу фон дер Ляєн президенткою Європейської комісії. Це другий термін для неї на посаді голови Єврокомісії.
18 липня, 16:01
Опінії
Щоби що? Щоб легітимізувати головування московії і незаконно захоплене місце в РБ?
09 липня, 11:09
Світ
Перші дії нового уряду у Лондоні: допомога Україні й збільшення оборонних видатків до 2,5% ВВП. Кір Стармер не порушить обіцянки Ріші Сунака
09 липня, 07:10
Світ
Він міг стати прем’єр-міністром Франції
08 липня, 17:28
Опінії
Світ міняється, треба щось робити; наші вороги нас випереджають у пристосуванні.
08 липня, 15:56
Світ
Військові хунти Малі, Ніґера і Буркіна-Фасо підписали хартію про спільний оборонний союз. Вони утворили «Конфедерацію держав Сахеля».
08 липня, 12:27