Пасхальні радикали і вибори в Полтавській ОТГ

ПОЛТАВА
02.05.2018, 14:17
Пасхальні радикали і вибори в Полтавській ОТГ

Новиною нерелігійного характеру стала подія в м.Лубни у Великодню ніч – нардеп Ігор Мосійчук посвятив адепта «Народного Фронту» Ігоря Лінчевського в радикали стаття в газеті Лубенщина №43-45 від 14 квітня 2018 року. Заради чого людину, яка позичала гроші нардепу Дейдею для легалізації доходів, зробили однопартійцем Олега Ляшка, стане зрозуміло в кінці статті.

У святу ніч «смотрящий» за Полтавщиною ставив свічки за перемогу на майбутніх виборах – об’їздили три-чотири церкви для оглядин майбутнього кандидата в народні депутати по Полтавській області.

Мосійчука, Лозового, Лінька, Лінчевського, Дейдея та інших бойових «…асів» пов’язують не тільки з надбанням святих мощей в АТО… Подейкують, що рейдерство, мародерство, захоплення майна та землі відбувались не тільки в прифронтовій зоні (у війні радикали приймали участь лише в постановочних кліпах). Зокрема на мирних територіях Бородянського лісгоспу Київської області фірмами, що причетні до радиклів, захоплено 700 га мисливських угідь, загорожено водойму (від спраги загинуло багато диких тварин). Збагатілі на популістських заявах свого лідера радикали, керують трьома комітетами Верховної Ради України (https://glavcom.ua/publications/parlamentskiy-instrument-abo-pr-maydanchik-yak-pracyuyut-komiteti-verhovnoji-radi-384009.html), а тому насолоджуються всіма принадами влади - полювання на диких тварин у загорожах земель державної власності завжди було ознакою багатства та елітарності. 

Замашки Януковича притаманні всім, хто дорвався до влади після «важкого дитинства» та неповного сирітства (https://www.lisportal.org.ua/80950/). Але порушення законів через безкарність популістів скоро побачить вся Україна й вила встромлять за статтями Кримінального Кодексу України тим, хто знищує природу, незаконно огороджує територію та наживається на довірі громадян https://antikor.com.ua/articles/233347-ostanovim_eto_ubijstvo_predstaviteli_ljashko_uchinili_bespredel_pod_kievom

Очевидно, що відверте збирання грошей за відвідування Бородянського лісу не відбудеться, але досвід Святошинського району столиці, де на ставку № 15 біля Ж/К «Адмірал» стоїть палатка радикалів, буде застосовано.http://povin.com.ua/20725-27-07.html На річці Нивка, під виглядом зариблювання, радикали спільно з колишніми регіоналами захопили водойму і беруть гроші «за рибалку». http://stopcor.org/zhurnalisti-pokazali-yak-zabudovniy-bum-nishhit-rekreatsiyni-zoni-kiyeva/

Тобто захоплення лісів і водойм відбувається не заради корів, а заради маленького ґешефту з колишніми друзями (дружина голови комітету ВР Скуратовського та голова радикалів Київської області Стариченко – члени Партії Регіонів) http://mykyivregion.com.ua/2017/08/15/hto-ye-hto-u-kiyivskij-oblradi-radikalnij-klan-danilenka/

https://informator.news/lyudy-eks-rehionala-skoryka-zahoplyuyut-svyatoshynski-ozera-v-kyjevi-oprylyudneno-lystuvannya/

«Мисливці» та «рибалки» за душами виборців серйозно промахнулись на виборах до Об’єднаних територіальних громад. Програвши вибори до двох ОТГ Полтавського району, Ігор Мосійчук виставив гнівний пост у фейсбук зі звинуваченнями однопартійців у невдалій роботі https://www.facebook.com/igor.mosijcuk/posts/1715511168525643

Натомість, «васильківському терористу» потрібно розібратись у власному «пасхальному» внеску до виборів – свій радикальний вибір «фронтовика» Лінчевського сам Ігор Володимирович Мосійчук зробив, порадившись, очевидно, з однопартійцями (чи може за вказівкою Олега Валерійовича). Привівши до лав партії «збитого льотчика», Мосійчук почав просувати нового майбутнього кандидата по території виборчого округу м.Лубни через влаштування театралізованих імітацій своїх виступів перед Чорнобильцями 26 квітня 2018р.

Новоспечений «пасхальний радикал» Лінчевський НЕ виступав перед чорнобильцями. НЕ надавали слова і нардепу Мосійчуку, а голова Лубенських радикалів Зот взагалі ховався за спиною радикального «Шерхана» і щось вигукував у фейсбук про велику підтримку електорату. Жоден з вищеназваних радикалів НЕ отримав запрошення для виступу і виголошення промови – після завершення події, коли люди почали розходитись, героїчні радикали сфотографувалися на сцені з мікрофонами.

Багато лубенців, полтавців, чорнухинців, хорольців були глибоко обурені таким популізмом і ганебними постановочними селфі. Політиканам у виборах ОТГ, після такого недостойного вчинку, на народну підтримку годі й розраховувати. Помилки у виборах 2014 року, коли постановочні фото бойових радикалів викликали довіру вже не повторяться. Програш на виборах ОТГ – це перша ластівка у стріху новоспеченому радикальному кандидату по округу на виборах у Верховну Раду України.

Ніна КОСТІНА

Читайте також:
Залишаючи мінімум сміття після себе на горі Пивиха, туристи зберігають недоторканою природу даної перлини Полтавщини.
12:53
Мешканцям Полтавської області пропонується покращити власні житлові умови, взявши участь у державній проґрамі "Власний дім".
31 липня, 10:12
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я в п'ятницю, 30 липня.
30 липня, 09:10
Кременчуцькі комунальні служби облаштували підвищений пішохідний перехід на вулиці Лікаря Овксентія Богаєвського.
30 липня, 08:08
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29 липня, 13:40
З 1 серпня 2021 року для мешканців Козельщинської громади зросте вартість послуг на транспортування відходів.
29 липня, 13:09