Педагог із полтавського вузу взяла участь у міжнародному семінарі в Єревані

ПОЛТАВА
01.11.2019, 06:54
Педагог із полтавського вузу взяла участь у міжнародному семінарі в Єревані

Викладачка ПНПУ Ірина Когут взяла участь у семінарі-практикумі «Викладання критичної цифрової грамотності – концепція та інструменти для освітян», що проходив у Вірменії на базі Єреванського державного університету.

Про це 1 листопада проінформували на сайті полтавського вузу.

Як ідеться в інформаційному повідомленні, у семінарі взяли участь представники закладів вищої освіти Вірменії, Грузії, Німеччини та України. Полтавський національний педагогічний університет представляла начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут.

Семінар проходив упродовж 21-25 жовтня.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56