Пекін отримав звання «лісового міста державного рівня»

06 січня, 16:05
Пекін отримав звання «лісового міста державного рівня»

Рівень лісового покриву у місті підвищився з 38,6% у 2012 році до 44,8% у 2024.

Державне управління лісового та степового господарства КНР надало китайській столиці звання «лісового міста державного рівня».

Про це повідомляє китайська державна урядова агенція Сіньхуа.

Завдяки невпинним зусиллям муніципальної влади щодо озеленення міста, його рівень лісового покриву підвищився з 38,6% у 2012 році до 44,8% зараз.

У місті налічується 2088 видів судинних рослин та 608 видів наземних хребетних тварин, що робить його одним із мегаполісів із найбільшою біорізноманіттям у світі.

Місто продовжить розширювати екологічний простір, реалізовувати програму озеленення земель, а також підвищувати стабільність, стійкість та різноманітність екосистеми.

Читайте також:
Полтава
Станом на тепер рівень засміченості водойми жахає навіть старожилів. Нарешті відповідні служби взялися виконувати свої посадові обов'язки.
07 травня, 14:55
Полтава
Попри те, що обласні чиновники обіцяли розчистити річище, водойма все більше стає схожою на відстійник. Куди поділи бюджетні кошти?
03 травня, 06:10
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23
Полтава
У Скороходівській і Чутівській громаді жителі не визначаться із тим, хто і чому викидає відходи у поля та на узбіччя. Звалище збільшується.
03 квітня, 12:36
Війна
Це відбувається через активність ворожих субмарин і надводних човнів у тій частині Чорного моря біля Криму, Новоросійська
02 квітня, 09:03
Полтава
Стихійні звалища обабіч траси Решетилівка-Дніпро плюндрують неповторність нашого рідного краю. Громадяни засмічують, влада просто констатує.
29 березня, 06:03