Пентагон відправить в Україну фахівців для моніторингу використання допомоги

ВІЙНА
14 вересня, 10:34
Пентагон відправить в Україну фахівців для моніторингу використання допомоги

Все більше республіканців закликають до посилення контролю за використанням цих коштів.

Міністерство оборони США організував нову команду в Україні для моніторингу американської допомоги у сфері безпеки, оскільки все більше республіканців закликають до посилення контролю за використанням цих коштів.

Генеральний інспектор Пентагону повідомив, що високопоставлений представник США розпочав роботу в Україні наприкінці серпня, а до кінця вересня очікують на прибуття додаткового персоналу.

Про це повідомляє CNN.

Персонал, який базуватиметься в посольстві США в Києві, здійснюватиме моніторинг американської допомоги, яка з початку роботи адміністрації Байдена склала понад $43,7 млрд.

За словами речниці генерального інспектора Меган Рід, це буде перший випадок, коли співробітники інспекції перебуватимуть в Україні з моменту вторгнення Московії в лютому 2022 року.

Створення нової команди відбувається у критичний час для допомоги Україні. Адміністрація Байдена нещодавно звернулася до Конгресу з проханням про виділення додаткових $24 млрд, у тому числі $13 млрд на безпекову допомогу, оскільки президент та інші високопосадовці адміністрації пообіцяли Україні продовжувати допомогу США "стільки, скільки буде потрібно".

Але дедалі більше республіканців почали ставити під сумнів мудрість витрачання мільярдів доларів в Україні і закликають до посилення нагляду за тим, куди іде допомога.

Заклики республіканців до посилення контролю не є одностайними. Лідер Республіканської партії в Сенаті Мітч Макконнелл заявив у вівторок, що вже є "безпрецедентне розуміння того, як майже 30 типів західних систем озброєнь і транспортних засобів використовуються Україною, аж до серійних номерів".

Читайте також:
Кримінал
Дії трьох підозрюваних завдали територіальній громаді шкоду у розмірі близько 1,2 млн гривень.
13:20
Позиція
Історія начальника Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірини Салогуб.
29 вересня, 11:15
Кримінал
Повідомлено про підозру ексдиректору Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директору будівельної компанії.
29 вересня, 10:35
Кримінал
Прокуратура продовжує практику укладання угод про визнання винуватусті та допомагає корупціонерам уникнути покарання.
28 вересня, 14:41
Політика
В Україні процвітає схема на документах: через Кабмін та корупційний спрут переплачує кожен.
27 вересня, 13:31
Кримінал
Заставу було зменшено до 107 мільйонів. Тепер Коболєв перебуватиме на свободі без електронного браслета.
25 вересня, 12:05