Пентагон взявся за поповнення власних запасів зброї

СВІТ
10 вересня, 11:21
Пентагон взявся за поповнення власних запасів зброї

Оборонне відомство США уклало контракти на суму близько 1,2 мільярда доларів для поповнення військових запасів

Міністерство оборони США заявило, що вже уклало контракти з низкою виробників щодо поповнення американських військових запасів зброї, яка надсилається в Україну, йдеться у повідомленні пресслужби Пентагону.

«Оскільки так багато спорядження було вилучено з військових підрозділів США, це обладнання тепер потрібно замінити, щоб підтримувати власну готовність Америки, і Міністерство оборони вже уклало контракт із низкою виробників, щоб повернути військовим частинам те, що в них було відібрано, щоб підтримати Україну», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вже укладено контракти на суму близько 1,2 мільярда доларів для поповнення військових запасів після надсилання військової допомоги в Україну.

«Це включає близько 352 мільйонів доларів на заміну ракет Javelin, 624 мільйони доларів на заміну ракет Stinger і 33 мільйони доларів на заміну систем HIMARS», – йдеться у заяві.

За даними відомства, Україні виділено $14,5 млрд допомоги. Але значна частина обладнання, вартістю близько 12,5 мільярдів доларів, була взята безпосередньо з існуючих військових запасів США.


8 вересня Очільник Пентагону Ллойд Остін повідомив, що  Україна отримає ще 675 мільйонів доларів допомоги від США.

"За кілька тижнів після останньої зустрічі Сполучені Штати виділили ще 6,3 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні. А вчора (7 вересня. - Ред.) президент схвалив черговий транш допомоги США Україні в розмірі до 675 мільйонів доларів", - сказав Остін.

Читайте також:
Світ
Принаймні один з документів, вилучених ФБР, описує ракетну програму Ірану, інші стосуються "розвідувальної роботи", пов’язаної з Китаєм
22 жовтня, 10:10
Світ
Новий бойовий корабель уже залишив військово-морську базу ВМФ США у Норфолку
06 жовтня, 15:15
Війна
США сприймають серйозно загрози кремлівського бункерного щура застосувати ядерну зброю
21 вересня, 17:55
Політика
Тепер у США своя зрада: трампісти звинуватили адміністрацію чинного президента країни нібито у порушенні виборчого законодавства.
01 вересня, 07:00
Світ
Сили оборони України озброяться американськими протитанковими ракетними комплексами BGM-71 TOW
21 серпня, 10:15
Світ
Учасники мітингу закликали посилити тиск на росію, аби звільнити незаконно ув’язнених полонених українських захисників
16 серпня, 14:55