Пентагон захопив комунікаційні мережі і систему командування Кремля

СВІТ
05.11.2016, 14:22
Пентагон захопив комунікаційні мережі і систему командування Кремля

Кіберпідрозділи Пентагону проникли в енергосистему Росії, телекомунікаційні мережі та системи командування Кремля, зробивши їх уразливими для атак американського кіберзброї. По суті, США взяли під свій контроль найважливіші структури життєзабезпечення Росії.


Про це повідомляє телеканал NBC з покликанням на високопоставленого чиновника розвідки, а також секретні документи, що потрапили до редакції.

За інформацією телеканалу, США проникали в «російські контрольні системи в ключових областях». Тобто,американці взяли під контроль енергосистему, комунікації та систему командування Росії.

Відділ моніторингу


Читайте також:
Світ
Літак Ан-124 «Руслан», який вчора був помічений у небі над столицею, перемістився в Лейпциг, де знаходиться база флоту компанії.
06:32
Світ
Гжегож Браун назвав наявність газових камер «фейком»
10 липня, 19:51
Світ
На нараді помер заступник начальника «Росавтодору».
07 липня, 18:15
Світ
Через брак нових замовлень зупинили виробництво багатоцільових винищувачів Eurofighter Typhoon.
07 липня, 07:25
Світ
У медіа писали, що під час бойових дій він разом із сім’єю ховався в бункері.
06 липня, 15:46
Світ
У МЗС Вірменії заявили, що не дозволять росії використовувати територію країни для агресії
06 липня, 14:49