Передчуття виборів - велика річ.

ПОЛІТИКА
01.05.2023, 15:38
Передчуття виборів - велика річ.

"Зелені" змінюють закон так само легко, як "патріоти", "ригі" та "любі друзі".

Було б наївним сподіватися, що у майбутніх виборах братиме участь лише Зеленський.

Щойно з'явилися щонайменші ознаки передвиборчих рухів з боку влади, як звідусіль повиповзали...

І почалися викриття. Економіка в тотальному занепаді, олігархи вижили, перед війною розмінували, і таке інше.

Позитив та патріотизм з боку "зеленої" влади гризуть за класичними політтехнологіями. Можна було б сказати, що воно не спрацює, бо Зеленський наш міжнародний символ, і мужня людина, і бла-бла - але технології спрацюють. На те вони й технології.  Просто зараз початок.

Треба визнати: здебільшого усе, що пишуть внутрішні конкуренти проти "зеленої влади", - то сумна правда. Тож не знаю, чи отримають зиск умовні Пєтя з Юлею, але вони нагадають людям усе, що ті вже думають. Зеленському дійсно стане дуже погано, щойно війна завершиться або перейде у застійну фазу.

Звісно, це лякає його оточення, яке - на відміну від президента - геть нічим не заслужило своє піднесення до влади. Вони усі там лише завдяки Зе, лише на його авторитеті та харизмі. Щойно Зеленський зійде з Олімпу - і не буде усіх цих мужніх реформаторів, ефективних менеджерів та гарячих патріотів.

Тож не дивуйтеся, що вони запровадили закон про цензуру та пропонують саджати до в'язниці за критику влади. Ні, вони не агенти кремля. Просто в них щойно все почало налагоджуватись.

В їхніх руках нарешті опинилися банківська система, енергетика, нафтопереробка, газовидобуток.

Так, усе це державне. Але головне не володіти, а користуватися, спитайте в олігархів.

Нагадую, оголошень про вибори немає.

Це просто передчуття, яке охопило певний кластер політиків. Як це було вже багато разів, передчуття може виявитися хибним.

Може, це навіть провокація. А може і ні. Бо жодні аргументи, що під час війни вибори не можна проводити, - то дуже умовна річ. Врешті-решт, це "лише" закон. "Зелені" змінюють закон так само легко, як "патріоти", "ригі" та "любі друзі".

Чи доречно це під час війни? Це завжди складне питання. На перший погляд, недоречно. Але це давній аргумент влади, аби прибрати конкурентів. Як вважаєте Ви?

Автор : Сергій Лямець
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Не афішувавши участь простроченого блазня на них.
05 грудня, 15:03
Політика
47-м американським президентом громадяни обрали Дональда Трампа. Остаточне слово за колегією виборників, яка збереться на початку грудня.
06 листопада, 12:31
Позиція
ЦВК ухвалила постанову, яка вказує на підготовку до виборів.
01 жовтня, 10:08
Політика
Москва і Пекін роблять ставку на чинного віцепрезидента США у перегонах за крісло володаря Білого дому. Диктатури обирають лівих демократів.
06 вересня, 22:00
Світ
Це доведено замахом на Трампа, який, у результаті, став на користь діда Дональда, бо жертв люблять скрізь. Але, це не точно...
16 липня, 13:45
Світ
Він — єдиний іранський політик і колишній голова держави, який засудив російську агресію проти України. РФ назвав «сатанинською країною».
03 червня, 19:23