Перекладач-шпигун працював у адміністрації Януковича та успішно пройшов люстраційну перевірку

ПОЛТАВА
21.12.2017, 11:54
Перекладач-шпигун працював у адміністрації Януковича та успішно пройшов люстраційну перевірку

У соцмережах Єжов обурювався поваленням пам’ятника Леніну.

"Щур в окулярах" - так керівник департаменту розвідки СБУ Олексій Петров відгукнувся про затриманого за підозрою в шпигунстві Станіслава Єжова, йдеться у ТСН.12:00.

Єжов встиг попрацювати в адміністрації екс-президента Віктора Януковича. А після втечі колишнього очільника держави, люстраційну перевірку пройшов успішно.

У Мережі з’явилися фото особистих сторінок Єжова у соціальних мережах. У дописах, що поширював затриманий, він жалівся на повалення пам’ятника Леніну у Києві. Називав це фашизмом і не раз ностальгував за радянським минулим.

Згідно з електронною декларацією Єжова, його дружина є громадянкою Росії. Родина має квартиру в Києві. А також вклади у "Сбербанку".

Нагадаємо, СБУ затримала чиновника Кабміну, який шпигував на користь Росії особистий перекладач Володимира Гройсмана, за даними слідства, крав важливі документи, підслуховував розмови, вивідував інформацію у колег і передавав своїм кураторам до Росії. Росіяни, як твердять слідчі, завербували Єжова під час його тривалого закордонного відрядження. Перекладач супроводжував Гройсмана під час важливих перемовин з іноземцями. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман подякував Службі безпеки Україні за затримання шпигуна.

Читайте також:
Лабораторні дослідження за 7 квітня підтвердили чотири нові випадки коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині.
07 квітня, 17:50
Сьогодні у Полтаві закрили всі вуличні МАФи. Припинили роботу кав’ярень та закладів, які готували страви на виніс.
07 квітня, 17:30
Якщо старша за 60 років людина відійде від дому на відстань понад 2 км, поліція складе на неї адмінпротокол.
07 квітня, 16:05
Вчора поліцейські склали 6 протоколів на людей без масок, на трьох полтавців у парках, на чотирьох – на спортмайданчиках.
07 квітня, 13:50
СБУ виявила нанесення чиновниками Полтавської ОДА мільйонних збитків бюджету під час виконання будівельних робіт аеропорту «Полтава».
07 квітня, 12:45
У лабораторію Кременчука завезли нове обладнання для діагностики коронавірусу. За день там оброблятимуть по 200 тестів.
07 квітня, 11:00