Переможців чемпіонату України із шашок визначили у Полтаві

ПОЛТАВА
22.12.2016, 15:59
Переможців чемпіонату України із шашок визначили у Полтаві

У полтавському готелі «Турист» завершився всеукраїнський чемпіонат із шашок.

Самі змагання проходили з 15 по 22 грудня. Усього було 11 турів, у яких найбільше перемог (8) здобув гросмейстер Юрій Анікєєв із Харкова, який і посів першу сходинку.

Друге місце посів Артем Іванов з Дніпра. На його рахунку 6 перемог та 5 нічиїх. Третє місце закріпив за собою вінничанин Василь Пікіняр, який здобув також 6 перемог, але від другої сходинки його віддалили 3 поразки.

У чемпіонаті також взяв участь і представник Полтавщини Володимир Пересичанський, але він зайняв лише передостанню, 11 сходинку, залишивши за собою лише івано-франківця Романа Залуцького. 

Віктор Карпенко


Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
вчора, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56