Перетворимо аптеки «Полтавафарму» в гастрономи?

ПОЛТАВА
26.04.2017, 13:21
Перетворимо аптеки «Полтавафарму» в гастрономи?

Засоби масової інформації вже писали про те, що голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький імовірно використовує комунальне підприємство облради «Полтавафарм» для свого збагачення, хоча формально нібито відійшов від багатомільйонного бізнесу, який мав до переходу на держслужбу.

Тоді мова йшла про мінеральну воду «Ельза» виробництва ТОВ «Спіко», співвласником якого раніше де-юре був наш Біленький. Поява саме цієї води у мережі аптек «Полтавафарм», тобто, підприємства, безпосередньо підпорядкованого облраді, дозволяє припустити, що де-факто Олександр Юрійович і нині має зиск з підприємства, яке випускає напої в Житомирській області.

Після скандалу вода «Ельза», через яку Біленького неодноразово тролили в соцмережах, і далі продається в аптеках «Полтавафарму».

Перетворимо аптеки «Полтавафарму» в гастрономи?_1

Щойно надійшла інформація про те, що в «Полтавафарм» завезли велику партію нової продукції ТОВ «Спіко» - лимонад. Тільки завдяки ГО «Останній бастіон» поки що вона не з‘явилася в продажу.

Через «апетити» О.Біленького незабаром комунальні аптеки можуть перетворитися в звичайні гастрономи, де продається не лише мінвода, лимонад, а й кока-кола, ковбаса і консерви… Є вірогідність, що в аптеки незабаром надійде "лікувальна" цегла з цегельних заводів Олександра Юрійовича.


Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07