Переворот у Полтавській міській раді v 2: влада відійшла до опозиції

ПОЛТАВА
14.09.2018, 20:06
Переворот у Полтавській міській раді v 2: влада відійшла до опозиції

Після звільнення міського голови його обов’язки відійшли до секретаря міськради.

http://bastion.tv/news/perevorot-u-poltavskij-miskij-radi-v-2-sproba-znyati-mera/

А оскільки на попередньому засіданні депутати проголосували за звільнення Оксани Деркач, нині перед ними постало питання про обрання нового секретаря міськради.

Нагадаємо, попри незгоду з рішенням опозиційних депутатів, Олександр Мамай назвав імовірними кандидатами на посаду секретаря Світлану Нестулю та Юліана Матвійчука. Тоді як сам Матвійчук повідомив, що «Свобода» голосуватиме за Олександра Шамоту.

«Жертвуючи своїми амбіціями, ми готові віддати свої голоси обраному більшістю депутатів міської ради, депутату від фракції СДП — Олександру Шамоті. Поки не будуть проведені додаткові консультації, все, окрім недовіри міському голові й секретарю, фракція «Свобода» голосувати не буде», — заявив він.

Обговоривши в кулуарах всі можливі варіанти, Андрій Матковський таки запропонував кандидатуру Олександра Шамоти. Його рішення підтримала більшість депутатів. Для підготовки «таємного» голосування оголосили 15-ти хвилинну перерву. І знову депутати майже одностайно затвердили рішення: за –27 та 1 зіпсований бюлетень.

Коментуючи своє обрання, Шамота заявив: «Я розумію всю відповідальність, яка лягає на мої плечі. Я вже 8 років депутат. Моє завдання на цій посаді — поєднати всіх депутатів не залежно від фракцій. Я запрошую всіх до співпраці. Мої двері будуть завжди відкриті для депутатів. Сподіваюсь, що нам вдасться владнати всі проблеми міста до виборів».

А тим часом частина депутатів вже почала святкувати — на столах БППшників з’явились паперові стакани та маленькі пляшечки. Попри зовнішню схожість зі звичайними пляшечками мінеральної води, депутатів таки запідозрили у вживанні алкоголю на робочому місці. На запитання журналістів про склад рідини, депутати почали змінювати тему розмови. Тоді як Андрій Матковський заявив: «10 грамів коньяку інколи можуть врятувати людину — до таких висновків прийшли лікарі».

Після обрання Олександра Шамоти секретарем міськради, депутатські ряди значно порідшали, а на порядку денному залишалось 3 питання.

Найстійкіші затвердили склад постійних комісій, обрали голів постійних комісій, за що проголосували 22 депутати, 3 не голосували.

Останнім питанням, яке залишилось розглянути, стало голосування за повернення посади першого заступника, яку скасували на сесії 24 травня. Як і очікувалось, рішення прийняли більшістю голосів. Після Шамота оголосив перерву у засіданні. Сесія залишилась відкритою.

На сьогоднішньому засіданні опозиційні депутати фактично змінили правлячу верхівку міста, проте Олександр Мамай все ще може оскаржити це рішення. Зазначимо, коментуючи прийняті рішення, Олександр Шамота заявив що «всі депутати, хто сьогодні брав участь у голосуванні, несуть відповідальність за управління Полтавою». Чим завершиться цей «переворот» у міськраді — невідомо, адже сам міський голова поки коментарів не надав.

Читайте також:
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
вчора, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
вчора, 14:17
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
вчора, 12:55
Центральний медичний заклад Миргородського району потребує виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту.
вчора, 09:18
Літати вміють не тільки Супермени!
вчора, 08:25