Переяславський суд звільнив з під варти вбивцю Кирила Тлявова

Опінії
26.12.2022, 14:37
Переяславський суд звільнив з під варти вбивцю Кирила Тлявова

Україна заплатить екс-поліцейському, головному підозрюваному у вбивстві 5-річного хлопчика Кирила Тлявова, - понад 9 тисяч євро.

Український політик, новинар та телеведучий.

ТРЕШ!!!

Україна заплатить екс-поліцейському, головному підозрюваному у вбивстві 5-річного хлопчика Кирила, - понад 9 тисяч євро. 

22 грудня Переяславський міський районний суд звільнив з під варти четвертого обвинуваченого у вбивстві 5-річного хлопчика Кирила Тлявова - Івана Приходька (єдиний з підозрюваних, що залишався в СІЗО).

Йому призначили цілодобовий домашній арешт із зобов‘язаннями.

Про зміну запобіжного заходу для Приходька попросили самі прокурори!!

Причина - рішення Європейського суду з прав людини, який визнав відсутність юридичного захисту, умови перебування в СІЗО – неналежними, термін перебування у неволі — надмірним.

Також ЄСПЛ зобов’язав державу відшкодувати Приходьку понад 9 тисяч євро.

На екс-поліцейського навіть не надінуть електронний браслет, бо їх в системі МВС просто не залишилося справних.

"Обвинувачення, зокрема, просило для Івана Приходька цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета. Проте через нестачу пристроїв в правоохоронних органах суд обмежився цілодобовим домашнім арештом без браслета", - повідомляє Суспільне.

Проти зміни запобіжного заходу виступала лише бабуся хлопчика Олександра Тлявова.

"Вони зроблять йому папірець, що він буде працювати? Він повз мене буде ходити щодня? Батько хлопчика під Бахмутом стоїть з автоматом. Якщо він дізнається – він пішки прийде. Ну як це на цій стадії відпускати під домашній арешт?! Я заперечую", — сказала бабуся в суді.

Нагадаю, 5-річного Кирила Тлявова було вбито ще 31 травня 2019-го року, тобто понад 3,5 (!!!) роки тому.

Тоді поліцейський Приходько разом з друзями пиячили та розважалися зі зброєю на своєму подвір'ї, стріляючи просто неба по бляшанках. Одна з куль вбила 5-річного Кирила Тлявова, що грав поруч.

Пізніше група чоловіків на чолі з поліцейським Приходьком намагалися приховати факт зв'язку п'яної стрілянини з вбивством... Приходька активно "відмазували" і місцеві співробітники Нацполіції - його колеги. Тепер з наших податків ми заплатимо Іванові Приходьку понад 9 тисяч євро... або майже півмільйона гривень. Суд - досі триває.

У мене просто немає слів...

Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28.11.2023, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06.11.2023, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05.11.2023, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14.09.2023, 18:56