ПОЛТАВА
30.07.2017, 17:10

Три полтавських клуби зіграли в один день. «Кремінь» зміг перемогти, «Гірник-Спорт» програв на своєму стадіоні вдруге поспіль, а «Полтава» не змогла зачепитися за першу позицію у грі проти «Балкан».

«Гірник-Спорт» 0:1 «Колос»
Гол:
Матвєєв, 69

«Гірник-Спорт»: Мирний, Голядинець (Кравчук, 54), Носарєв, Курелєх, Цапій, Павлик (Прутян, 83), Моїсеєнко, Корольков (к) (Сидоренко, 85), Панасенко, Шевчук, Фаюк (Дячук, 75).
Запасні: Камінський, Пінчук, Разуваєв.
Головний тренер: Сергій Пучков.

«Колос»: Яшков, Сахневич, Матвєєв, Семенко, Рябов (Максименко, 90+5), Поздєєв, Задоя, Коропецький (Мілько, 75), Гавриш (Леонов, 70), Соломка (Яровенко, 79), Нехтій (Бондаренко, 67). Запасний: Литвиненко.
Головний тренер: Руслан Костишин.

Перша Ліга: «Гірники» не зірвали «Колос», «Кремінь» нарешті переміг, «Полтава» втратила очки з «Балканами»_1

Єдиний гол у матчі був забитий після стандарту, який результативно реалізували гості. Після подачі з кутового у виконанні Гавриша Цапію у стрибку не вдалося перервати політ м'яча, Соломка м'яч підібрав і відпасував на Матвєєва, якому в падінні ударом головою вдалося відправити м'яч у сітку воріт Мирного – 0:1.

«Суми» 0:1«Кремінь»
Гол:
Тимченко, 22

ПФК «Суми»: Литвиненко, Богачов, Лісовий, Бобров, Кошелюк, Муховиков, Махарадзе, Іванов, Бушман, Мединський, Лебеденко,
Запасні: Штанько, Терзі, Каськов, Рудницький, Лиховідько, Грищенко, Душин.
Головний тренер: Ілля Близнюк.

МФК «Кремінь»: Онопко, Бичков, Квач, Ентін, Ченбай, Прошенко (Кравчук 71), Богданов, Тертишний (Саркісян 88), Боровський (Степанчук 63), Янаков (Горват 65), Тимченко (к) (В. Олійник 90).
Запасні: О. Олійник, Авраменко.
Головний тренер: Сергій Ященко.

Автором єдиного м'яча в матчі став капітан Ігор Тимченко, який нагадав про своє вміння грати на другому поверсі та майстерно розібрався із захисниками після подачі кутового. Ще в першому таймі сумчани отримали право на пенальті, після того як м'яч потрапив у руку Янакову. Але Віталій Онопко не дозволив переграти себе з «точки» Бушманову, зреагувавши на непростий удар останнього в нижній кут.

«Балкани» 1:1 «Полтава»
Голи:
Кабанюк (80) – Дегтярьов (68)

«Балкани»: А. Паламарчук, Любчак, Юречко, Стасюк (Шаповаленко, 76), Опря, Гаврилюк, К. Пархоменко, В. Златов (Ільницький, 57), С. Паламарчук (Пенов, 85), Райчев (к) (О. Цимбаларь, 87), Платунов (Кабанюк, 71).
Запасні: Лободров, Д. Пархоменко.
Головний тренер: Андрій Пархоменко.

«Полтава»: Кучинський, Ковтун, Парамонов, Іванов (Голіков, 89), Кушніренко, кропив'яний (Покотилюк, 85), Недоля, Савін, Насібулін (к) (Савченко, 64), Трояновський (Олійник, 79), Дегтярьов (Фоменко, 73).
Запасні: Кринський, Бородай, Голіков.
Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Полтавці конче хотіли перемогти втретє поспіль у чемпіонаті. Здавалося б, суперник дозволить це зробити. Віра команди Анатолія Безсмертного підкріпилася голом Дегтярьова на 68 хвилині, але тривала не довше 12 хвилин. Кабанюк із «Балкан» зрівняв рахунок та встановив крапку в матчі. Тож полтавці цього сезону вперше втратили очки, а команда з Одещини піднялася в «турнірці».