Перші системи Patriot вже прибули до України, - глава Міноборони Польщі Блащак

ВІЙНА
07 березня, 13:13
Перші системи Patriot вже прибули до України, - глава Міноборони Польщі Блащак

Завдяки докладеним Польщею зусиллям, батареї Patriot та перші танки Leopard, серед іншого, вже прибули до України.

Перші американські системи ПРО Patriot вже прибули до України.

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це поінформував польський міністр оборони Маріуш Блащак в інтерв'ю іспанській газеті Razon.

"Я маю особливо наголосити, що завдяки докладеним Польщею зусиллям, батареї Patriot та перші танки Leopard, серед іншого, вже прибули до України. Ми не тільки головний пункт передачі допомоги, але й один із найбільших донорів", - сказав він, не розкривши місце і кількість батерей.

Блащак додав, що від початку війни Польща передала Україні зброї на понад 2,2 мільярда євро.

"Я хочу підкреслити, що тільки наші спільні дії – дії всього вільного світу – можуть схилити терези цього несправедливого конфлікту на правильний бік. Щодо питання авіації, то рішення щодо цього потрібно ухвалювати на ширшому союзницькому рівні", - наголосив польський міністр.


25 лютого Повітряні сили оголосили набір курсантів для опанування системами NASAMS і Patriot.

Зазначається, що підрозділи протиповітряної оборони уже отримали на озброєння одні із найсучасніших зенітних ракетних комплексів у світі – IRIS-T, NASAMS, Crotale, Aspid, Avenger, Gepard та інші.

На черзі – Patriot та SAMP/T. І їх ставатиме дедалі більше, а згодом – вони повністю замінять старий парк радянської техніки.

"Саме тому Повітряним Силам потрібні вмотивовані захисники та захисниці, здатні опанувати цю зброю і стати на оборону країни. Це майданчик для перспективної і високооплачуваної служби. Щоб стати одним із тих, кого українці називають "богами ППО", потрібно лише докласти трохи зусиль", - йдеться у повідомленні ПС ЗСУ.

16 січня українські військові прибули в Оклахому (США) для участі у навчаннях з використання системи протиракетної оборони Patriot.

До Оклахоми прибули близько 100 українських бійців. У Пентагоні для них розробили пришвидшену програму тренувань.

У грудні США оголосили про надання чергового пакету військової допомоги майже на 2 млрд доларів, в якому було анонсовано поставку першої батареї комплексу ППО Patriot для України.

Читайте також:
Війна
російський літак, на який націлився Patriot, збирався запустити ракети по українських цілях
19 травня, 09:35
Війна
Найсучасніша, за мірками росіян, ракетна зброя країни-агресорки більше не здатна наводити жах на цивільне населення України у тилу.
16 травня, 19:14
Війна
Це може відіграти значну роль у майбутньому контрнаступі
12 травня, 09:35
Війна
Для передачі Україні потрібен запит від уряду, - слухання у Конгресі США
11 травня, 09:30
Війна
Технології США проти російських "аналоговнєтов"
06 травня, 14:05
Війна
Попри те, що окупанти вчаться на війні проти України, зазнаючи шалених втрат, вони роблять стратегічні, а отже далекосяжні помилки.
09 січня, 19:46