Перший в Японії політ літаючого автомобіля показує перспективи майбутнього

19 лютого, 11:39
Перший в Японії політ літаючого автомобіля показує перспективи майбутнього

Літаючі автомобілі рекламували як найкращий вид транспорту майбутнього.

Вони представляють інноваційне рішення для розв’язання проблем дорожнього руху, заторів, забруднення та інших проблем міського транспорту, - йдеться у матеріалі Portaltele.

Завдяки своїй здатності долати менші відстані за короткий проміжок часу, літаючі автомобілі обіцяють звільнити дороги для пішоходів, велосипедистів і мандрівників на великі відстані.

Однією зі значних переваг літаючих автомобілів є те, що вони потребують мінімальної інфраструктури та обслуговування порівняно з наземними транспортними засобами, що робить їх привабливою пропозицією.

У п’ятницю ідея літаючих автомобілів стала на крок ближче до реальності, коли в префектурі Оіта на південному заході Японії був проведений пілотований випробувальний політ. Masc, дослідницька група з Окаями, провела випробування з використанням двомісного літаючого автомобіля, виготовленого в Китаї на основі технології безпілотників. Машина летіла за заздалегідь запрограмованим маршрутом без пілота за пультом, піднімаючись вертикально на висоту 30 метрів, а потім кружляючи над морем на швидкості 36 кілометрів на годину протягом приблизно трьох з половиною хвилин.

Голова правління Masc Кіріно Хіроші заявив, що вони прагнуть перетворити літаючі автомобілі на комерційну пропозицію, а Міністерство транспорту зазначило, що це перший випробувальний політ пілотованого літаючого автомобіля у відкритому космосі в Японії, про який йому відомо. Майбутнє літаючих автомобілів справді перспективне, і успішний випробувальний політ у Японії є значним кроком до реалізації цього футуристичного бачення.

Компаніям, що займаються виробництвом літаючих автомобілів, потрібно більше часу та досвіду, перш ніж вони зможуть масово виробляти літаючі автомобілі. Дизайнерські та інженерні проблеми – не єдині проблеми, які потрібно вирішити виробникам літаючих автомобілів. Екологічні, нормативні та безпечні дозволи також є важливими факторами, які необхідно брати до уваги. Такі проблеми, як шумове забруднення, злітно-посадкова інфраструктура, обмежена вантажність, навчання нових пілотів і висока вартість, є значними перешкодами для широкого впровадження літаючих автомобілів.

Крім того, оскільки закони, що регулюють літаючі автомобілі, все ще знаходяться на початковій стадії, вони повинні бути розроблені для забезпечення літаючого руху.

Регулятори зараз працюють над розробкою законів, пов’язаних з автономними літальними автомобілями та персональними повітряними транспортними засобами, які б забезпечували їх безпеку та регулювали їх використання.

Читайте також:
Політика
Дивно, коли Ілон Маск намагається нас обмежити у використанні терміналів Starlink
21 вересня, 14:55
Життя
В Україні може з'явитися тестовий стільниковий зв'язок п'ятого покоління (5G).
19 вересня, 15:55
Війна
РЕБ ворога може його придушити повністю, але дрон все одно буде летіти своєю запрограмованою траєкторією та повернеться автономно
17 вересня, 12:23
Життя
Цей проект був створений польським стартапом Nevomo і теоретично він здатний розігнатися до 550 км/год.
12 вересня, 09:22
Світ
Розпочалася місія «Місячний снайпер» з метою приземлення на поверхню Місяця з високою точністю.
11 вересня, 19:09
Життя
Розміщення телескопів на Місяці — ідея не нова.
11 вересня, 17:31