Першовідкривачу української нафти й газу виповнилося 96 років

ПОЛТАВА
06.09.2016, 10:31
Першовідкривачу української нафти й газу виповнилося 96 років

«Геолог від Бога» сьогодні святкує іменини.

6 вересня виповнилося 96 років геологу-досліднику Валентину Павловичу Каменському. Він – першовідкривач Східного нафтогазовидобувного регіону України, піонер нафтогазової промисловості в УРСР, заслужений геолог, кандидат геолого-мінералогічних наук,автор 10 раціоналізаторських розробок у нафтогазовій галузі. Видав 80 наукових публікацій, технічних звітів та 30 книг про історію, розвиток та сучасний стан нафтогазової індустрії.

За участю Каменського відкрито понад 50 родовищ нафти й газу: Радченківське, Сагайдацьке, Михайлівське, Новогригорівське, Північно-Долинське, Битківське, Клинсько-Сарське, Краснознаменське, Танявське, Пневське, Гвиздецьке та ін. 

Лідер ГС «Останній Бастіон», директор «Полтаванафтогазгеології» Геннадій Сікалов привітав іменника. У якості подарунка «Останній Бастіон» готує перевидання книги про Валентина Каменського на основі його досліджень, біографічних відомостей, спогадів і напрацювань.

Редакція видання вітає Валентина Павловича з Днем народження. Здоров’я Вам і Вашій родині, щастя, добробуту, миру та многая літа.

Інтерв’ю з Валентином Каменським у новому номері газети «Останній Бастіон». 

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56