Під баличок пив коньячок суддя – поки трапезу не перервали правоохоронці

ПОЛТАВА
23.11.2014, 11:06
Під баличок пив коньячок суддя – поки трапезу не перервали правоохоронці

Слідчі Генеральної прокуратури України за допомогою Служби безпеки затримали голову одного з районних судів Житомира за хабарництво.

Як пише «Новий Регіон» з посиланням на інформацію СБУ, суддя ще в лютому 2012 року вимагав від місцевого жителя 15 тисяч доларів в обмін на полегшення вироку. Слідство з'ясувало, що корумпований суддя діяв не один, а разом зі співробітником обласної податкової адміністрації та її колишнім начальником. Вони виступали в ролі посередників при вимаганні та отриманні хабарів.

Їх-то співробітники СБУ і Генпрокуратури і зловили «на гарячому» - безпосередньо в момент отримання грошей. Судячи з оперативним фото, корупціонери любили працювати з комфортом і «угоду» прокручували в ресторані.

Інша частина хабара була знайдена в автомобілі глави Житомирського районного суду. Проти нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання владою), проти його подільників - співучасть. Хабарник вже відсторонений від займаної посади, попереду суд.

Про це повідомляє «Прокурорська правда».

В Житомирській області почали розбиратися з суддями-хабарниками. Тим часом їхні полтавські колеги таким поворотом вечері, вочевидь, мало переймаються. Попри низку майнових розслідувань в ЗМІ – жоден полтавський суддя поки не постраждав.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15