Під баличок пив коньячок суддя – поки трапезу не перервали правоохоронці

ПОЛТАВА
23.11.2014, 11:06
Під баличок пив коньячок суддя – поки трапезу не перервали правоохоронці

Слідчі Генеральної прокуратури України за допомогою Служби безпеки затримали голову одного з районних судів Житомира за хабарництво.

Як пише «Новий Регіон» з посиланням на інформацію СБУ, суддя ще в лютому 2012 року вимагав від місцевого жителя 15 тисяч доларів в обмін на полегшення вироку. Слідство з'ясувало, що корумпований суддя діяв не один, а разом зі співробітником обласної податкової адміністрації та її колишнім начальником. Вони виступали в ролі посередників при вимаганні та отриманні хабарів.

Їх-то співробітники СБУ і Генпрокуратури і зловили «на гарячому» - безпосередньо в момент отримання грошей. Судячи з оперативним фото, корупціонери любили працювати з комфортом і «угоду» прокручували в ресторані.

Інша частина хабара була знайдена в автомобілі глави Житомирського районного суду. Проти нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання владою), проти його подільників - співучасть. Хабарник вже відсторонений від займаної посади, попереду суд.

Про це повідомляє «Прокурорська правда».

В Житомирській області почали розбиратися з суддями-хабарниками. Тим часом їхні полтавські колеги таким поворотом вечері, вочевидь, мало переймаються. Попри низку майнових розслідувань в ЗМІ – жоден полтавський суддя поки не постраждав.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00