Під каблуком: начальник полтавської поліції Бех списав великі статки на дружину і її багатого батька

ПОЛТАВА
09.06.2017, 07:11
Під каблуком: начальник полтавської поліції Бех списав великі статки на дружину і її багатого батька

Начальник ГУНП у Полтавській області Олег Бех задекларував 45 тис. доларів та півмільйона гривень готівки. До всього дорогі годинники, раритет, елітні авто. Вся готівка належить дружині керівника поліції Полтавській області — Катерині Щербатюк. При тому, що в 2015 році вона, згідно з декларацією, не отримувала дохід, повідомляє «Полтавщина», проаналізувавши е-декларацію головного поліцая області.

Олег Бех і його дружина

Начальник ГУНП в Полтавській області Олег Бех подав електронну декларацію, де вказав свої доходи за 2015 рік та майно, яке належить його родині. Як і у більшості декларацій чиновників, виявилось, що більшість коштовних речей перебуває у власності дружини декларанта.

В ТЕМУ: Безробітна дружина начальника управління ГУНП в Полтавській області придбала квартиру в елітній новобудові в Києві

Загалом у дружини начальника поліції Полтавщини накопичилося 460 тисяч гривень та 45 тисяч доларів готівкою. За сьогоднішнім курсом, це близько 1,2 мільйона гривень. Також в її власності: автомобілі Mini Cooper та BMW X5, 2010 року випуску, антикваріат, ювелірні вироби та годинник марки «Rolex», придбаний ще в 2011 році. Вартість всього цього майна в декларації не вказана.

Олег Бех, в свою чергу, має в розпорядженні годинник марки «Breguet» та колекцію монет, також без зазначеної вартості.

З електронної декларації стало відомо, що всі три квартири, вказані головним поліцейським Полтавської області у березневій декларації, знаходяться у Києві. Земельна ж ділянка, площею 19 тисяч м², розташована у передмісті столиці.

Задекларована заробітна плата Олега Беха за 2015 рік — 120649 грн, тобто близько 10 тисяч гривень на місяць. Доходи дружини начальника поліції Полтавщини в декларації не вказані.

Начальник поліції Полтавщини пояснив великі статки своєї дружини тим, що вона працює у банківський сфері і в неї багатий батько.

«ОБ» писав, як керівництво полтавської поліції та прокуратури збагачується на кришуванні крадіїв надр і газоконденсату. Через розслідування щодо причетності правоохоронців до розкрадання надр на видання та головного редактора Геннадія Сікалова почався тиск із боку силових структур. Позавчора йому вручили підозру.  

БІЛЬШЕ: Керівництво полтавської прокуратури і Нацполіції покривають розкрадання піску

На «Останній Бастіон» здійснюється тиск через розслідування злочинів Нацполіції і прокуратури Полтавщини


Читайте також:
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
вчора, 10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
26 лютого, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
26 лютого, 09:10