Під Полтавою здійснюють незаконний намив піску

ПОЛТАВА
20.12.2019, 11:55

Документів від дозвільних установ ділки не мають.

Поблизу села Макухівка, що на території Ковалівської сільської ради Полтавського району, здійснюється незаконний намив піску.

Журналісти «Останнього Бастіону», що прибули сьогодні на місце видобутку копалин, виявили на березі Коломаку велику кількість спецтехніки, робочий персонал та наслідки уже здійсненого «господарювання».

Організатори видобутку говорять, що здійснюють намив піску на основі власної проєктної документації та за погодженням із Ковалівською сільською радою. Але документів, передбачених «Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами» (зі змінами 2019 року), Кодексом України про надра та законом «Про оцінку впливу на довкілля», вони не мають.

У планах ділків, за їхнім зізнанням, намити 3-4 млн кубічних кубометрів піску.

За попередньою інформацією до «кришування» видобутку може бути причетним ексгубернатор Валерій Головко, а сам видобуток здійснюється для турецької фірми «Онур».

Варто наголосити, що землі Ковалівської сільської ради є «вотчиною» братів Юрія та Олександра Бубликів (останній лишається сільським головою). Також сумнівно, що масштабний видобуток копалин відбувається без відома очільників правоохоронних органів.

Журналісти «Останнього Бастіону» продовжують вивчати ситуацію.

Читайте також:
Економіка
Хвацькі на руку популісти-казнокради давно не цураються свого шкідництва. Наче сарана вони готують ґрунт для приходу окупантів із РФ.
07 липня, 16:31
Полтава
На екологічний проєкт виділять ж цілих пів мільйона гривень. Кошти виділено на умовах співфінансування з обласним бюджетом.
27 червня, 08:28
Полтава
Несанкціонований полігон для побутових відходів виявили на околиці Горішніх Плавнів. Правоохоронці розпочали досудове розслідування.
26 червня, 14:54
Полтава
Станом на тепер рівень засміченості водойми жахає навіть старожилів. Нарешті відповідні служби взялися виконувати свої посадові обов'язки.
07 травня, 14:55
Полтава
Попри те, що обласні чиновники обіцяли розчистити річище, водойма все більше стає схожою на відстійник. Куди поділи бюджетні кошти?
03 травня, 06:10
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23