Під прикриттям коронавірусу Аваков будує диктатуру

Опінії
20 березня, 08:56
Під прикриттям коронавірусу Аваков будує диктатуру

Очільник МВС налаштований на згортання механізмів представницької демократії.

Політолог. Директор Аналітичної групи «Левіафан»

Два дні поспіль влада і, зокрема, безпосередньо силовий блок в особі МВС продовжують штовхати тему введення надзвичайного стану з метою "прикручення" прав та свобод, а також делегування окремих повноважень парламенту президенту.

Все це відбувається під соусом з коронавірусом і гаслами боротьби за життя українських громадян.

Якщо послухати Дениса Шмигаля або Івана Варченка, то складається враження, що основна проблема України не вірус, а представницька демократія і свободи громадян.

Не заперечуючи необхідності самообмеження у зв'язку із коронавірусом, я хотів би зазначити наступне:

1) Українці своє право не жити в стійлі вибороли в кровавій борні. Ми з дерев'яними щитами на кулі перли, тільки щоб Україна не стала Китаєм або РФ.

2) Навіть війна не змусила українців відмовитись від нормального життя, а в серпні 2014-го для держави були однозначно більші загрози, аніж зараз.

3) Парламент, як це не дико звучить, залишається останнім оплотом свобод громадян, бо як би комусь не хотілось ввести надзвичайний стан чи порушувати Конституцію, але без голосів в парламенті цього не відбудеться, а в наших обранців нарешті з'являється здоровий глузд і інстинкт самозбереження.

Читайте також:
Європарламентарі закликали керівника монобільшості у Верховній Раді Давида Арахамію взятися за виконання передвиборчих обіцянок.
07 жовтня, 08:39
Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.
01 жовтня, 08:31
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32