Під рубрикою «Новини шабунінгу»

Опінії
15 червня, 14:10
Під рубрикою «Новини шабунінгу»

Начальник Генштабу ЗСУ Баргилевич просив покарати командира в/ч за незаконні відрядження Шабуніна в НАЗК.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Інформагентство «Українські новини» оприлюднило фотокопію повідомлення про кримінальне правопорушення, яке 16 грудня 2023 року до Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, направив тодішній командувач Сил ТрО ЗСУ, а нині – начальник Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-майор Анатолій Баргилевич.

Під рубрикою «Новини шабунінгу»_1

Під рубрикою «Новини шабунінгу»_3

У повідомленні командувача Сил ТрО йдеться про те, що в результаті проведеної службової перевірки було встановлено, що командир військової частини А7376 (207 окремий батальйон ТрО) підполковник Віктор Юшко у 2022 – 2023 роках систематично направляв у відрядження до НАЗК та інших організацій і установ військовослужбовця за мобілізацією солдата Шабуніна, при цьому виплачував незаконно відрядженому солдату Шабуніну не тільки грошове забезпечення, але й додаткову винагороду за виконання завдань в умовах воєнного стану в розмірі 30 тис. грн на місяць.

Оскільки в діях підполковника Юшка вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.5 ст. 426-1 (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень) КК України, командувач Сил ТрО ЗСУ попрохав внести відомості щодо злочину, вчиненого підполковником Юшком, у ЄРДР, направити в Штаб Сил ТрО ЗСУ витяг з ЄРДР та розпочати досудове розслідування.

А тепер саме веселе: начальник Третього слідчого відділу ТУ ДБР у м.Києві Ярослав Льошенко, слідчий цього відділу Роман Коломієць і прокурор Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону Руслан Балійчук з повідомленням генерал-майора Баргилевича сходили в туалет.

Зробили вони це разом чи по черзі, використавши один і той же ж папір кілька разів, – доведеться встановлювати слідчим шляхом. Бо за фактом приховування особливо тяжкого злочину та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України з боку прокурорсько-слідчої зграї неминуче буде зареєстроване кримінальне провадження.

Тому я можу дати останню пораду прокурору Балійчуку, який зобов’язаний був прослідкувати за внесенням у ЄРДР повідомлення генерал-майора Баргилевича, а потім винести постанову про приєднання цього повідомлення до кримінального провадження № 62023100130002015 від 15.12.2023.

Руслане Івановичу, якщо Ви хочете бути не підозрюваним, а свідком, у найближчий робочий день, 17 червня 2024 року, викличте до себе слідчого Коломійця з матеріалами справи та складіть щодо нього протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 185-8 КУпАП – ухилення від виконання законних вимог прокурора.

Тільки викликайте Романа Реневича не зрання, а в другій половині дня (зрання він буде знайомитись з моїм котом).

Більше набридати Вам своїми порадами я не буду, оскільки Ви, вочевидь, так і не зрозуміли, що на Вас очікує після виборів президента США.

Читайте також:
Опінії
18 липня в Дніпровському районному суді Києва будуть судити Віталія Шабуніна. Запрошую на виставу. Вхід безкоштовний.
11:32
Світ
Його звинувачують у ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчинс
12 липня, 09:05
Полтава
Особам, які викидали туші патраної худоби, загрожує позбавлення волі. Наразі триває процес ідентифікації тварин за виявленими бирками.
10 липня, 14:53
Опінії
Поки цього не сталось і так зване «Татарівське ДБР» продовжує бездіяти.
05 липня, 11:45
Опінії
ЗА ВИКРАДЕННЯ ЛЮДЕЙ ЗА ҐРАТАМИ ОПИНИВСЯ ОДИН З ОСНОВНИХ ФАЛЬСИФІКАТОРІВ СПРАВИ ТАК ЗВАНИХ «ВАСИЛЬКІВСЬКИХ ТЕРОРИСТІВ».
04 липня, 17:35
Кримінал
Прокуратура хоче виправдати фунта братів Бубликів, який незаконно видобував пісок на річці Коломак.
03 липня, 11:55