Підлеглі Арсена Авакова харчуються валютою

КРИМІНАЛ
17.06.2021, 10:05
Підлеглі Арсена Авакова харчуються валютою

Під час затримання поліцейський намагався з'їсти неправомірну вигоду

Правоохоронці затримали старшого дізнавача сектору дізнання Уманського районного управління поліції, який вимагав хабар у 2000 доларів США за повернення вилученого автомобіля «Audi» А6.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

15 червня близько 16 год. 00 хв. старший дізнавач СД Уманського РУП ГУНП в Черкаській області, перебуваючи поряд з приміщенням Уманського РУП ГУНП в Черкаській області під час зустрічі з заявником, одержав від нього частину неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США після чого був затриманий.

Однак поліцейський не розгубився і спробував знищити докази шляхом… поїдання купюр. Проте йому завадили.

Наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди). У разі доведення вини за вчинення зазначеного злочину особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування указаного кримінального правопорушення здійснюється слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

У разі доведення вини за вчинення зазначеного злочину особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Читайте також:
Прокурори Полтавщини не поділили між собою водонагрівачі, змушуючи колег "скидатися грошима  на ремонт".
12 січня, 12:48
У Саратовській області РФ помітили "святковий ешелон", в одному з вагонів якого подорожує Дід Мороз зі свитою.
06 січня, 07:09
В Україні ситуація не менш катастрофічна – береги Дніпра та його приток активно забудовуються маєтками можновладців.
16.12.2021, 08:09
Черговий "чорт" із лав Міністерства внутрішніх справ України допомагає Зе-команді остаточно знищити її електоральні рейтинги.
13.12.2021, 11:35
Невідомий громадянин України вимагав від влади Карлівської громади допомогти йому з отриманням земельної ділянки.
07.12.2021, 14:03
Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.
30.11.2021, 08:09