Підлеглі Авакова пробивають чергове дно

КРИМІНАЛ
22.02.2021, 09:45
Підлеглі Авакова пробивають чергове дно

Звичаї української поліції

У Вінниці група місцевих активістів увірвалися в місцевий дитячий табір, заставши там пиятику місцевих поліцейських чиновників. Вони спробували втекти, але невдало, так як виїзд з території був заблокований.

Банкет очолював керівник місцевого главку, колишній заступник начальника одеської обласної поліції Іван Іщенко. Замість оздоровлення дітей відомчу установу використовують для таких ось "посиденьок".

Деякі діючі працівники ГУНП, що були присутні на застіллі у дитячому таборі МВС, погрожували журналістам та активістам обшуками і зустрічами в райвідділі!

Після цього у журналістів намагалися вивідати інформацію про те, хто злив інформацію про пиятику піліціянтів.

Кто сдал? - именно такой вопрос после пресс-конференций мне не раз задавал Юрий Педос и его замы. И я отвечал всегда честно - ВСЕ!
Підлеглі Авакова пробивають чергове дно_1

Читайте також:
Політика
Євгеній Величко став учасником дорожньої аварії, внаслідок якої одна людина загинула, а ще одна — постраждала.
вчора, 06:25
Кримінал
Черкаський депутат від «Слуги народу» з російськими зв’язками і смертельний конфлікт.
28 січня, 11:10
Політика
Волонтера, який з 2022 року привозив до України військову та гуманітарну допомогу, засудили за смертельну аварію у травні 2025 року.
27 січня, 19:05
Кримінал
Травми хлопчика помітили у школі.
27 січня, 12:09
Політика
ВООЗ використовує пандемію «COVID-19» для контролю над чисельністю населення.
27 січня, 11:45
Політика
Очільник прокуратури Кіровоградщини Ян Стрелюк знову потрапив у скандал через приниження підлеглого.
22 січня, 20:45