Підлеглі Кузьмича з НАК «Надра України» грабували державу під час війни

Підлеглі Кузьмича з НАК «Надра України» грабували державу під час війни

Оборудка на 69 мільйонів: експосадовця «Кіровгеології» підозрюють у незаконному видобутку габро.

Понад 69 млн грн збитків: експосадовцю «Кіровгеології» оголосили підозру через незаконний видобуток габро.

Слідство встановило, що у 2021–2022 роках посадовець організував незаконний промисловий видобуток габро на Бистріївському родовищі з використанням техніки державного підприємства. Вартість нелегально видобутої сировини перевищила 47 млн грн. Крім того, виявлено ще один епізод — заниження вартості продукції та її продаж за цінами нижчими за ринкові, що завдало додаткових збитків понад 22 млн грн.

Загальна сума шкоди державному підприємству перевищила 69 млн грн.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Світ
IRH з Абу-Дабі купує контроль над олов'яними шахтами Alphamin у Конго.
07.06.2025, 12:44
Позиція
Пропозиція щодо розподілу рідкісноземельних металів йшла не з Вашингтону, а була частиною «формули перемоги» Зеленського.
22.02.2025, 14:55
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
19:26
Кримінал
Правоохоронці оголосили підозру ліквідатору на Кіровоградщині.
15:12
Кримінал
Поки одні будували маєтки під час війни, інші допомагали армії.
вчора, 20:04