Підслідний Татаров продовжує впливати на формування антикорупційних структур – ЦПК

КРИМІНАЛ
18 січня, 16:04
Підслідний Татаров продовжує впливати на формування антикорупційних структур – ЦПК
Фото: українська правда

Антикорупціонери нагадують класичне правило – не призначати на посади "чортів".

Вплив на Комісію, яка має реальний вплив на обрання нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури може здійснювати заступник голови Офісу президента Татаров, який перебуває під слідством НАБУ. 

Про це повідомляє Центр протидії корупції. 

“Саме Татаров був відповідальним в Офісі Президента за формування Комісії і досі здійснює "курування" правоохоронними органами. Тому Татаров не зацікавлений в об'єктивній та прозорій процедурі відбору”, – йдеться в повідомленні.
 
 У ЦПК нагадують класичне правило – не призначати на посади "чортів". "Саме тому Центр Протидії Корупції багато часу витрачає на моніторинг конкурсів на ключові посади. Один з таких – це обрання нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури".

“Добре, що вдалось прописати наявність в цій комісії важливий запобіжник - міжнародних експертів. Погано, що вони там у меншості і балом рулять призначені депутатами персонажі. І займаються вони там переважно деструктивом, метою якого є затягування, аби звести роботу до абсурду і звинуватити в цьому саме міжнародників, – інформують антикорупціонери.

Вони нагадують, що чергове засідання відповідної комісії відбудуться у вівторок та середу, 19 та 20 січня. Початок о 15:00.

Читайте також:
Те, що Держдеп нагородив колишнього генпрокурора Рябошапку премією за успіхи в боротьбі з корупцією спричинило збурення серед прокурорів.
27 лютого, 11:20
У 2020 році витрати Бюро (НАБУ) профінансовано на 919,1 млн гривень
25 лютого, 13:45
Афера Ситника
17 лютого, 13:35
Як Генеральна прокуратура справу зливала
16 лютого, 10:25
Про це йдеться в листі Офісу Генерального прокурора на адресу Міністерства енергетики.
15 лютого, 16:27
Вища Рада Правосуддя вкотре пробиває дно. Жахлива історія від Автомайдану.
10 лютого, 19:58