Підсумки турецьких зборів: «Ворскла» привезла до Полтави 12 нових гравців

ПОЛТАВА
21.02.2017, 12:43
Підсумки турецьких зборів: «Ворскла» привезла до Полтави 12 нових гравців

Полтавська «Ворскла» завершила другі збори в Туреччині, звідки повернулася з 12 новими футболістами.

Сьогодні команда Сачка повертається до Полтави, де продовжить підготовку до другої частини чемпіонату України з футболу. За час зимової перерви склад «Ворскли» майже докорінно змінився. Команду залишили основні гравці: Турсунов, Бартуловіч, Непогодов, Кобахідзе, Дитятьєв, Коломоєць, Голодюк, Сімінін.

Натомість «Ворскла» продовжила оренди таких гравців, як Хльобаса, Загорулька. Взяла в оренду з «Динамо» Мякушка.

Підписала голкіпера Сарнавського, нападника Кунєва, та півзахисників Шарпара, Удода. Узгодили контракт із захисником Олегом Остапенком. Команду поповнили такі гравці «молодіжки», як: воротар Дмитро Різник, якому ледь виповнилось 18 років, Тарас Саків, Микола Квасний, Богдан Мельник, Іван Тищенко та Дмитро Шаповал.

Команда продовжить підготовку до матчів внутрішньої першості у Полтаві. Перший поєдинок «Ворскли» пройде 26 лютого у Харкові проти донецького «Шахтаря», який змінив прописку з «Арени-Львів» на ОСК «Металіст».

Керівництво донецької команди пояснює це тим, що у Харкові проживає багато переселенців з Донецької та Луганської областей, які є прихильниками гри «Шахтаря».

Загалом, «Ворскла» провела у Туреччині два збори, у яких зіграла 8 матчів. В них полтавці одержали 2 перемоги над болгарським «Піріном» та білоруським «Шахтарем». Стільки ж «біло-зелені» програвали. Обіграли їх болгарський «Дунав» та польська «Термаліка». 4 рази «Ворскла» завершувала матчі внічию. Нульові нічиї з чеською «Карвіною» та словенською «Олімпією». З рахунком 1:1 завершувались матчі проти чорногорської «Будучності» та узбекського «Алмалика».

Віталій Кравченко

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56