Підтримайте діточок, які побачили жахіття війни

21.04.2022, 12:39
Підтримайте діточок, які побачили жахіття війни

ГО “Художників “Пектораль” та Арт-центр ZELO сформували школу естетичного виховання для дітей внутрішньопереміщених осіб

Школа естетичного виховання "Зело" опікується 135 дітками внутрішньопереміщених осіб у Полтаві та ще 25 дітей долучаються онлайн. Головна мета - сформувати духовно багатого, освіченого, успішного громадянина України.

Ярослав Терновський - художник, засновник і керівник Арт-центру "ZELO", започаткував акцію, учасники якої зможуть отримати в подарунок його картини:

Друзі! Я дарую ВСІ, без виключення, свої картини ВАМ!

Це 178 живописних творів, які були створені на вершині натхнення та майстерності.

Скоро я напишу на яких вулицях Полтави я просто залишу роботи, щоб ви змогли прийти і обрати вподобане.

Але прямо зараз ви можете обрати подарунок собі! І гарантовано його отримати (бо хто ж зна чи встигнете ви забрати вподобане, коли картини прикрасять вулиці міста).

Отже, все СУПЕРПРОСТО:

  • Лайкніть та зробіть репост цього посту
  • У коментарі до цього посту напишіть яка картина вам подобається (можете скопіювати опис картини)
  • Підтримайте діточок, які побачили жахіття війни, будь-яким посильним внеском (але не менше 50 грн.) на нашій доброчинній платформі “Спільнокошт”.
  • Готово!

Крайні три доброчинці, які зробили внесок, отримають обрані картини у подарунок! УВАГА! Тільки крайні три доброчинці отримають картини у подарунок.

Я буду інформувати вас, друзі, у коментарях, якщо ви раптом випадаєте із цього списку, тоді ви можете зробити внесок повторно і знову тримати бронь на картину.

Друзі, дедалайн цього доброчинного марафону настане до Великодня 2022. Я обіцяю, що повідомлю про нього не пізніше ніж за дванадцять годин. Це може бути уже сьогодні, чи може, трохи пізніше, тож вмикайте азарт і ВПЕРЕД!!!

До цього посту я розмістив обрані роботи з описами, але Ви зможете обрати і серед інших, які не увійшли сюди, або, навіть, замовити картину. Я буду додавати інші картини в коментах. Пишіть у коментарях всі свої побажання.

Кожен ваш внесок - це десятки дитячих посмішок, це справа, яка зробить прийдешні покоління процвітаючими і могутніми. Тому я буду щасливий, якщо мої твори прикрасять ваш дім!

“...бо що тільки людина посіє, те саме й пожне.” (до Галатів 6:7)
 

Автор : Арт-центр "ZELO"
Читайте також:
Опінії
ШІ оживив твори класичного живопису
30 березня, 14:27
Світ
Живописець доби Романтизму, один із найталановитіших пейзажистів Західної Європи знову у центрі уваги. Причина — віднайдення його картини.
26.09.2023, 19:45
Життя
Жахливий інтроверт, мізантроп, дивак-затворник... Так характеризують відомого ювеліра, у чергу до якого стають Рокфеллери, Баффети, Трампи.
31.05.2023, 16:09
Некролог
На 72-му році життя від раку помер маестро електронної музики з Японії, який отримав нагороди "Оскар", "Ґреммі" та "Бафта".
02.04.2023, 18:54
Полтава
ГО “Художників “Пектораль” та Арт-центр ZELO сформували школу естетичного виховання для дітей внутрішньопереміщених осіб.
12.04.2022, 14:55
Життя
Гігантський музичний інструмент було створено стараннями японців
25.12.2021, 18:53