​Пирятинська влада каратиме за самочинне спалення листя

ПОЛТАВА
17.09.2019, 06:08
​Пирятинська влада каратиме за самочинне спалення листя

Цього тижня виконавчим комітетом Пирятинської міської ради санкціоновано рейди з метою виявленню порушників, які спалюють листя.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті відомства. До комісії, яка об'їжджає місто і виявляє порушників входять як спеціалістів міськради, так і надзвичайників, правоохоронці та громадські активісти.

Під час рейду комісією було виявлено 6 порушників, які спалювали опале листя та залишки рослинності. Співробітники поліції у присутності спеціалістів міськради та надзвичайників письмово попередили громадян та зобов’язали загасити вогнище.

Пирятинська влада звертається до містян, наголошуючи, що до осіб, які спалюватимуть листя, буде вжито міри адміністративного впливу. Подібні рейди з виявлення порушників будуть здійснюватися і надалі.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Святилище прадавніх слов’ян — місце Сили — перебувало в занедбаному стані, незважаючи на сотні щоденних відвідувачів.
вчора, 12:00
Полтава
Розпочата «Останній Бастіон» справа з увічнення на Полтавщині першого президента Ічкерії триває. Естафету підхопили кременчуківці.
13 червня, 14:50
Полтава
Жителі села Великий Тростянець звернулися до голови Щербанівської сільської ради Ігоря Процика щодо скотомогильника під час сесії.
12 червня, 16:53
Полтава
Ми ризикуємо втратити казковий світ живої природи, якщо не врятуємо ставки Пушкарівської балки. Їхній стан фахівці називають катастрофічним.
12 червня, 14:52
Полтава
Інсультний пакет втрачено: Лохвиця бореться за повернення критичної медичної послуги.
12 червня, 09:23
Полтава
Військовослужбовцям Сил оборони України з Полтавщини земляки постійно надають допомогу. Щотижня на передову відряджають гуманітарні вантажі.
11 червня, 22:56