​Пирятинська влада каратиме за самочинне спалення листя

ПОЛТАВА
17.09.2019, 06:08
​Пирятинська влада каратиме за самочинне спалення листя

Цього тижня виконавчим комітетом Пирятинської міської ради санкціоновано рейди з метою виявленню порушників, які спалюють листя.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті відомства. До комісії, яка об'їжджає місто і виявляє порушників входять як спеціалістів міськради, так і надзвичайників, правоохоронці та громадські активісти.

Під час рейду комісією було виявлено 6 порушників, які спалювали опале листя та залишки рослинності. Співробітники поліції у присутності спеціалістів міськради та надзвичайників письмово попередили громадян та зобов’язали загасити вогнище.

Пирятинська влада звертається до містян, наголошуючи, що до осіб, які спалюватимуть листя, буде вжито міри адміністративного впливу. Подібні рейди з виявлення порушників будуть здійснюватися і надалі.

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05