​Після корупційних тендерів стратегічні об'єкти Укргазвидобування залишилися без охорони

ПОЛТАВА
01.03.2019, 14:22
​Після корупційних тендерів стратегічні об'єкти Укргазвидобування залишилися без охорони

На 1 березня 2019 р., згідно з договірними зобов'язаннями охорони об'єкти ПАТ Укргазвидобування, а саме об'єкти ГПУ Полтавагазвидобування, УПГГК та УГВ – Сервіс залишилися без охорони.

Після зміни керівництва Укргазвидобування, переможці тендерів перестали надавати охоронні послуги. Охоронна фірма ТОВ Антарес-2000, наприклад, не виставила охорону на 40% об'єктів. На даний момент, стратегічні об'єкти охороняють самі працівники підприємств ПАТ Укргазвидобування.

Аналіз тендерних документів ТОВ Антарес-2000 та ще одного переможця ПП "ВР" виданням “Апостроф”, виявив, що в цих двох компаній бракує співробітників, щоб забезпечити охорону державних об'єктів. Практично всі прізвища у їхньому списку співробітників починаються на літери "А" і "Б" (в іншому списку – "З", "К" і "Л"). Тобто для того щоб перемогти на тендері, компанії створювали віртуальних працівників.

Результат — об'єкти стратегічного значення для економіки та безпеки держави залишилися без охорони під час збройного конфлікту з РФ.

Читайте більше:

Є ЗАГРОЗА ЗДОРОВ’Ю НАСЕЛЕННЯ: СБУ ВИКРИЛА НА КИЇВЩИНІ МАСШТАБНЕ ШАХРАЙСТВО З ПЕРЕРОБКОЮ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВІДХОДІВ

Зачем встречались представитель Минэкологии и «Укргазвидобування»

Читайте також:
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35
Якщо людина помре від коронавірусу, її тіло перед похованням оброблять хлором. На похорон зможуть прийти до 10 родичів.
03 квітня, 14:25