Після перевірок інвалідності позбавили понад 200 митників, податківців та прокурорів, – ДБР

КРИМІНАЛ
14.02.2025, 11:37
Після перевірок інвалідності позбавили понад 200 митників, податківців та прокурорів, – ДБР

Збитки від фальшивої інвалідності на одного держслужбовця обраховуються у межах 100-200 тис. грн на рік.

У результаті перевірок інвалідності позбавили понад 200 працівників державних установ, зокрема митниці, податкової служби та прокуратури.

Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомила радниця голови Державного бюро розслідувань з питань комунікацій Тетяна Сапьян, передає Укрінформ.

«Я можу сказати, що на підставі перевірок і з’ясування всіх обставин, хто і як набував інвалідність, на сьогоднішній день понад 200 працівників державних установ позбавлені інвалідності повністю. Це працівники митниці, податкової, прокуратури, а також інших правоохоронних органі», – зазначила вона.

Крім того, протягом останніх трьох місяців відбулося зниження груп інвалідності, що вплинуло на виплати.

За даними ДБР, збитки від фальшивої інвалідності на одного держслужбовця обраховуються у межах 100-200 тис. грн на рік. 

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Феномен масової «бідності» українських ТОП-чиновників.
16 квітня, 11:07
Політика
Криворізька підворотня розширює вплив.
14 квітня, 13:34
Політика
В АРМА заявили, що це свідоме порушення судового рішення та незаконне користування арештованим активом.
10 квітня, 18:04
Політика
Голова ради Ukraine House, експосол України в США Оксана Маркарова приховала від НАЗК віллу в Америці.
08 квітня, 18:22
Політика
Мільйони готівки й крипти: що приховує очільник ДБР у Полтаві.
08 квітня, 10:06
Політика
Де отримує гроші прем'єрка Свириденко та інші члени уряду?
06 квітня, 13:07