Після втручання «Останнього Бастіону» Держекоінспекція звільнила Ігоря Горжія

Позиція
29 лютого, 15:30

Після виходу викривальних матеріалів «Останнього Бастіону» розпочалася хвиля звільнень корумпованих чиновників.

22 лютого було звільнено директора з буріння та внутрішньо-свердловинних операцій — Акшіна Мехдієва.

Це сталося після оприлюднення розслідувань «Останнього Бастіону», в яких ми звернули увагу на те, що Акшін Мехдієв був призначений на посаду, не маючи профільної освіти, та є причетним до необґрунтованої розтрати коштів державної АТ «Укргазвидобування».

На черзі звільнення Голови правління НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова та інших фігурантів розслідування «Останнього Бастіону».

А вже 29 лютого 2024 року т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України підписав наказ про звільнення Ігоря Горжія з посади Начальника державної екологічної інспекції центрального округу — Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища.

Після втручання «Останнього Бастіону»  Держекоінспекція звільнила Ігоря Горжія_1

Звільнення Ігоря Горжія відбулося після того, як «Останній Бастіон» оприлюднив інформацію про корупційні схеми начальника Держекоінспекції Центрального округу та розповів про численні порушення Горжієм чинного законодавства України, у зв'язку з чим, особи, які вчинили правопорушення, уникали передбаченої законом відповідальності.

Але на цьому історії Мехдієва, Чернишова та Горжія не закінчуються. Вони не будуть спокійно витрачати вкрадені в українців кошти. Горжій, Холоднюк, Чернишов, Мехдієв та інші мародери мають опинитися на лаві підсудних та отримати заслужене покарання.

Далі буде...

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Кримінал
Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму понад 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.
вчора, 09:28
Політика
Історія з поверненням на посади через суд митників-корупціонерів вже перетворюється на анекдот.
18 квітня, 10:37
Кримінал
Термін попереднього запобіжного заходу уже закінчився, а нові зобов’язання на нього не наклали.
17 квітня, 17:25