Письменниця Ольга Кийко презентувала перший іронічний роман про Полтаву

ПОЛТАВА
23.12.2016, 10:48
Письменниця Ольга Кийко презентувала перший іронічний роман про Полтаву

В обласній бібліотеці ім. Котляревського презентували перший іронічний детектив про Полтаву.
«Він був несправжньою падлюкою!» – перший іронічний детектив полтавки Ольги Кийко. За словами авторки, події книги розгортаються саме в Полтаві, а кожен герой має прототипа в реальному житті.

Письменниця Ольга Кийко презентувала перший іронічний роман про Полтаву_1

– Я вибрала іронічний детектив саме через те, що на ця нива є зовсім новою в Україні та Полтавщині. Всі події розгортаються в нашому місті та області. Головний герой твору має реального прототипа. Ним став звичайний молодий чоловік, якого я зустріла в одному переходів міста, – розповідає пані Ольга.
Авторка стверджує, що вона намагалась передати весь місцевий колорит і ментальність.
– Пишучи цю книгу, я хотіла зберегти весь колорит Полтави та області. Починаючи з діалекту і закінчуючи способом поведінки. Герої повністю відповідають образу пересічного полтавця.
Ця презентація стала першою для книги, її друк виконала Луцька книгодрукарня.

Олександр Гуцул


Читайте також:
Полтава
Міжнародний суд ООН у Гаазі ухвалив рішення щодо Ізраїлю після початку військової операції у місті Рафах на півдні сектора Газа.
17:35
Полтава
Правоохоронці Полтавщини затримали громадянина України, причетного до розповсюдження отруйних речовин. Йому загрожує тривале ув'язнення.
12:30
Полтава
Наші захисники після повернення з передової потребують не просто підтримки, але комплексної допомоги. Зокрема, це стосується стану здоров'я.
06:07
Полтава
Міська рада намагається виправдати своє рішення надзвичайними умовами в енергосистемі країни. Жителів громади сповістили post factum.
вчора, 12:31
Полтава
Учасники бойових дій, які пройшли горнило фронту, вишколюють зростаюче покоління українців. Наші діти мають бути готові до найгіршого.
вчора, 06:02
Полтава
На третьому році великої війни полтавські «зелені ямщики» досі не вважають за потрібне допомагати нашим захисникам. Свої кишені їм ближчі.
22 травня, 14:46