Північна Корея продемонструвала нове озброєння

СВІТ
09.02.2023, 18:29
Північна Корея продемонструвала нове озброєння
Фото: google

У середу Північна Корея провела нічний військовий парад, де показала свої новітні пускові установки балістичних ракет.

На параді було представлено кілька тактичних ядерних одиниць, проте саме міжконтинентальні балістичні ракети (МБР) продемонстрували ядерний потенціал Північної Кореї, повідомляє державне інформаційне агентство. Кім Чен Ин разом зі своєю дружиною та молодшою ​​донькою Джу Ае спостерігав за показом зброї в Пхеньяні.

Північна Корея продемонструвала нове озброєння_1


Більшість балістичних ракет у країні використовують рідке паливо, що вимагає їх завантаження паливом на місці запуску. Відомо, що це трудомісткий процес. Однак МБР є твердопаливною ракетою, що означає більшу мобільність і скорочує час підготовки до запуску. МБР може також ускладнити виявлення та знищення ядерних ракет Північної Кореї під час конфлікту.
Окрім міжконтинентальних балістичних ракет, у списку бажань Кім Чен Ина також були тактична ядерна зброя, гіперзвукові ракети, атомні підводні човни та супутники-розвідники.
На супутникових знімках, опублікованих американською компанією Maxar Technologies, видно величезні вантажівки з ракетами, що проїжджали повз площу Кім Ір Сена в Пхеньяні, за якою спостерігали тисячі глядачів.

Північна Корея продемонструвала нове озброєння_3

Парад відбувся після того, як Кім Чен Ин закликав до "експоненціального" збільшення ядерного арсеналу Пхеньяна. Це вже четвертий нічний парад, який проводить країна за останні роки.
Попри резолюції Ради Безпеки ООН і санкції, Північна Корея продовжила свою програму створення балістичних ракет і запустила більші та досконаліші ракети, ніж будь-коли раніше.
 

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У Німеччині урядовці, включно з офіцерами Бундесверу, сполохали громадськість заявами про російську агресію проти об'єднаної Європи.
вчора, 21:31
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23
Світ
Туреччина зосереджена на отриманні F-16, а не на програмі F-35
27 лютого, 18:31
Світ
Бойовий пілот Аарон Бушнелл вимагав від адміністрації Джозефа Байдена вплинути на сіоністів. Він був проти масових убивств палестинців.
27 лютого, 12:34
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Світ
Чим довше триває російська агресія, тим гострішими стають внутрішні проблеми всередині ЄС. Вихід тільки один: усіляко допомагати Україні!
26 лютого, 14:54