План «А» прогорів, Антинародний Фронт перейшов до плану «Б»

ПОЛТАВА
26.07.2017, 13:13
План «А» прогорів, Антинародний Фронт перейшов до плану «Б»

Після нашої викривальної публікації «Сині зірки»: керівництво полтавської поліції збагачується на «паленому» алкоголі», симбіоз криміналу й поліції ввів план «Б». Вертикаль зі смотрящих на місцях – Максимовича – Чижа – Головка не хоче втрачати джерело чорного доходу, тому весь спирт і упаковки були спішно вивезені з с. Лука у Лохвицю. На місці цехів у селі приставлене зовнішнє спостереження.

ЧИТАЙТЕ ПОВНІСТЮ: «Сині зірки»: керівництво полтавської поліції збагачується на «паленому» алкоголі

Цехи з підпільного виготовлення алкогольного сурогату в с. Лука 

Фото нового місця перетримки спирту.

Доки розголос від статті про заробіток посадовців на паленці не стихне, вони, схоже, вирішили змінити акценти. З алкоголю на газоконденсат. Охоронні структури повідомляють про незаконні систематичні врізки в конденсатопроводи по всій області. Саме під Лохвицею працівники ТОВ «Альфа-Щит» 18 липня виявили врізку в конденсатопровід «Яблунівка-Гадяч». 

Врізку підготували для нічного викрадення газоконденсату. Сліди можуть вести до першого чесного безцінного прозорого заступника прокурора Полтавської області Олега Плескача. Будучи раніше Охтирським міжрайонним прокурором Плескач з успіхом для себе закрив справу ОЗГ, яка розкрадала газоконденсат. 

Олег Плескач за часів роботи на Сумщині 

За інформацією від джерел із органів, успіх вимірювався 500 тис. доларів США. Після цього Плескач випадково обзавівся 3-кімнатною квартирою в Сумах і Honda Crosstour.

Про це незабаром на «ОБ».

Плескач на Полтавщині

Щоправда, чесний Плескач забув поділитися винагородою за розвалену групу з колегами і в результаті перипетій опинився в Полтаві. Ймовірно, збільшена останнім часом кількість врізок у конденсатопроводи – результат роботи нової групи Плескача, тепер уже на Полтавщині. Звісно, не без підтримки ГУНП, СБУ і голови ОДА Головка, який наповнює передвиборчу касу Антинародного Фронту до майбутніх виборів президента.

БІЛЬШЕ: Губернатор Головко розкрадає надра Полтавщини руками свого родича

Генерали піщаних кар’єрів: хто і як розкрадає надра Полтавщини

Уважати публікацію офіційним зверненням про вчинення злочину посадовими особами до ГПУ, МВС, НАБУ, САП.

Гнап Нерушима 

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58