ПЛАТЕЖІ ЗА ДОСТАВКУ ГАЗУ: МУТНА СХЕМА ГАЗОВИКІВ

Опінії
26 лютого, 15:38
ПЛАТЕЖІ ЗА ДОСТАВКУ ГАЗУ: МУТНА СХЕМА ГАЗОВИКІВ

Навіть у розпал війни українців продовжують обманювати постачальники комунальних послуг.

Ви своєчасно та сповна сплачуєте комунальні платежі за газ. Аж тут до вас приходять працівники з газової служби та хочуть вам втюхати ще один бонусний тариф, а саме: добровільно підписати вас на щомісячні пожертви в ім’я послуги розподілу природного газу, таку собі заяву-приєднання. Яку, до речі, нещодавно принесли й мені, а зараз погрожують здійснити заходи щодо припинення розподілу газу у разі незгоди приєднатися до умов договору.

СУД ВІДХИЛИВ ПОЗОВ ОБЛГАЗУ

На Волині селянці нарахували понад 10 000 грн боргу за доставку газу.

Жінка його не сплатила, тож «Волиньгаз» вирішив судитися.

В ході судового розгляду з’ясувалося, що в документах банально відсутній підпис, що споживачка ознайомилася, підписала й уклала договір надання послуги з доставки газу!

А ще суд встановив, що постанови НКРЕКП, на підставі яких розрахували борг споживачки, не зареєстровані в Мін’юсті, як того вимагає Конституція. Оскільки вони не зареєстровані, то чинності не набули. А тому вказаний у них тариф не є обов’язковим для споживача, якщо той із ним не погодився.

Закон «Про ринок природного газу» не передбачає обов’язок споживачів укладати договір розподілу, оскільки споживач не є стороною цього договору.

Результат: суддя відмовив «Волиньгазу» у стягненні боргу із споживачки.

ВИСНОВОК

Так звана «заявка на підключення» – це звичайнісінький «розвод».

Чому?

Бо ви маєте підписувати договір, а вам приносять звичайну заявку про приєднання. А знаєте чому не приносять договір? Бо в такий спосіб вони хочуть уникнути недоговірних відносин. А як можна вимагати оплату за щось, якщо між вами відсутній погоджений і підписаний договір? Тому вас просто на словах переконують, що все законно, що це звичайний додаток і т. п.

Нічого подібного.

Повинна бути додаткова угода, а не якась заява-приєднання  до умов договору розподілу природного газу. Не ведіться на це.

А ще підкреслю, що навіть у цій заяві, яку принесли й мені додому, вони вказали вдвічі завищені планові об’єми споживання – лохотрон ще той.

Читайте також:
Полтава
Антимонопольний комітет України зобов'язав ПрАТ «Гадячгаз» припинити порушення.
22 січня, 15:24
Опінії
В Україні скасували мораторій на відключення комунальних послуг за борги
09 січня, 17:36
Позиція
Зеленський змушує українців платити власним олігархам.
14.11.2023, 15:45
Політика
Зеленський вирішив наздогнати українців, які не захотіли бути вигнанцями.
07.11.2023, 09:35
Виміри
Зараз високими тарифами чиновники фактично покривають масштабне корупційне розкрадання грошей
08.06.2023, 09:06