Плоггінг: бігаючи прибираємо

ПОЛТАВА
05.06.2021, 18:54

5 червня у Всесвітній день охорони навколишнього середовища команда небайдужих розпочала день з плоггінгу у прирічковому парку в Полтаві.

Плоггінг зародився у Швеції, але набув популярності у всьому світі. Легка пробіжка зі сміттєвим пакетом дарує гарний вигляд не тільки спортсмену, але й довколишньому середовищу.

Учасники акції вкотре сумлінно очистили прирічковий парк від сміття, але зауважують, що краще б збирали квіти.

«Не смітіть! Будьте екологічно-вихованими!» - наголошують організатори акції та своїм прикладом сподіваються надихати громаду до любові навколишнього середовища.

Читайте також:
Полтава
Не минає дня без звістки із громад Полтавщини про передачу чергової допомоги фронтовикам. «Зеленим ямщикам» варто наслідувати приклад інших.
12:32
Полтава
Поки влада продовжує обіцяти й опановувати бюджет, жителі вирішили не чекати дива. Невдовзі у Карлівці постане нове місце для ігор.
06:09
Полтава
Добре, що нині не зима, бо взагалі ніякої надії у мешканців громади не було б. Чиновники обіцяють оперативно відремонтувати водогін за добу.
вчора, 14:45
Полтава
Фронтовики щиро вдячні працівникам і працівницям запілля, які не покладають рук заради спільної мети. Тільки разом здобудемо Перемогу!
вчора, 06:00
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Полтава
Всебічна підтримка фронтовиків — обов'язок тилу. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати нашим захисникам.
27 травня, 06:01