Побачити Медведчука у в'язниці – мрія всіх свідомих українців та українок

Опінії
14 травня, 12:48
Побачити Медведчука у в'язниці – мрія всіх свідомих українців та українок

Але давайте розберемося, що сталося

Народний депутат Верховної Ради України

Медведчук отримав підозру у державній зраді через передачу Росії секретної інформації про військовий підрозділ ЗСУ, створення проросійської організації для вербовки трудових мігрантів з України в РФ та замаху на розграбування національних ресурсів в окупованому Криму.

Під судом Медведчука груддю затуляє Ілля Кива та кидається на журналістів в оточенні десятки підкачаних молодиків. Очевидно, тих самих підкачаних студентів-аспірантів, що допомагали Киві захищати дисертацію, а тепер – допомагають захищати Медведчука.

Впевнена, що побачити Медведчука у в'язниці – мрія всіх свідомих українців та українок. Але давайте розберемося, що сталося.

Слідство вважає, що у 2012 Медведчук отримав права на розробку родовища "Глибока" в Чорному морі за 75 км від Феодосії. А у 2015 році почав перемовини з державою-агресором для перереєстрації родовища і видобутку корисних копалин, які є національним ресурсом України. Там видобувають нафту і газ, загальні запаси яких оцінені в 38,85 млрд грн. Путін анексує Крим, а Медведчук його грабує, "чудова" схема. І це все – на фоні безкінечних заяв ОПЗЖ про те, що надра – є власністю народу України, і тому треба знизити тарифи.

Є обґрунтована підозра, що у 2016 році голова уряду Російської Федерації Дмітрій Мєдвєдєв особистим розпорядженням видав ліцензію на розробку та видобуток вуглеводнів з анексованого чорноморського родовища фірмі "Новые проекты". Журналісти виявили зв'язок цієї компанії з Медведчуком.

Те, що Медведчук не втік з країни, а з'явився персонально спочатку в офісі Венедіктової, а потім і в суді, свідчить про те, що він почувається впевнено. Він отримав підтримку Путіна та готується стати лідером проросійських сил в Україні під волання пропагандистських ЗМІ про "репресії".

І тут є два важливі висновки. Садити Медведчука потрібно не лише на камеру для підняття рейтингу, але й підготувавшись до цієї справи максимально серйозно. Так само як і до дій Росії у відповідь. А значить, вже зараз думати про збільшення наших військових та дипломатичних потужностей.

По-друге, окрім того, що Медведчук принципово, послідовно і фанатично відстоює інтереси Владіміра Путіна в Україні, він ще й олігарх. Всі ці роки він користується можливістю заробляти в Україні величезні кошти, і його дії роблять українців біднішими. І боротьба з усіма без виключення олігархами має бути реальна, а не фейкова. Нехай боротьба з Медведчуком буде початком цієї битви, яка давно назріла.

Читайте також:
Фінляндські політики та бізнесмени воліють продовжувати догоджати у всьому Москві, відмовляючися від вступу до Північноатлантичного альянсу.
01 грудня, 12:10
Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.
26 листопада, 09:35
Настав час закінчувати цей невдалий фільм
23 листопада, 12:44
Хто стоїть за енергетичними схемами ?
23 листопада, 08:21
Бурба і Баранецький,  реалізувавши спецоперацію по вагнерівцям, могли втратити посади, але стати Героями сучасної України.
22 листопада, 16:25
Ми все ще чекаємо відповідей і гучних відставок. Бо далі може бути пізно для всієї країни.
20 листопада, 15:27