Побачити Медведчука у в'язниці – мрія всіх свідомих українців та українок

Опінії
14 травня, 12:48
Побачити Медведчука у в'язниці – мрія всіх свідомих українців та українок

Але давайте розберемося, що сталося

Народний депутат Верховної Ради України

Медведчук отримав підозру у державній зраді через передачу Росії секретної інформації про військовий підрозділ ЗСУ, створення проросійської організації для вербовки трудових мігрантів з України в РФ та замаху на розграбування національних ресурсів в окупованому Криму.

Під судом Медведчука груддю затуляє Ілля Кива та кидається на журналістів в оточенні десятки підкачаних молодиків. Очевидно, тих самих підкачаних студентів-аспірантів, що допомагали Киві захищати дисертацію, а тепер – допомагають захищати Медведчука.

Впевнена, що побачити Медведчука у в'язниці – мрія всіх свідомих українців та українок. Але давайте розберемося, що сталося.

Слідство вважає, що у 2012 Медведчук отримав права на розробку родовища "Глибока" в Чорному морі за 75 км від Феодосії. А у 2015 році почав перемовини з державою-агресором для перереєстрації родовища і видобутку корисних копалин, які є національним ресурсом України. Там видобувають нафту і газ, загальні запаси яких оцінені в 38,85 млрд грн. Путін анексує Крим, а Медведчук його грабує, "чудова" схема. І це все – на фоні безкінечних заяв ОПЗЖ про те, що надра – є власністю народу України, і тому треба знизити тарифи.

Є обґрунтована підозра, що у 2016 році голова уряду Російської Федерації Дмітрій Мєдвєдєв особистим розпорядженням видав ліцензію на розробку та видобуток вуглеводнів з анексованого чорноморського родовища фірмі "Новые проекты". Журналісти виявили зв'язок цієї компанії з Медведчуком.

Те, що Медведчук не втік з країни, а з'явився персонально спочатку в офісі Венедіктової, а потім і в суді, свідчить про те, що він почувається впевнено. Він отримав підтримку Путіна та готується стати лідером проросійських сил в Україні під волання пропагандистських ЗМІ про "репресії".

І тут є два важливі висновки. Садити Медведчука потрібно не лише на камеру для підняття рейтингу, але й підготувавшись до цієї справи максимально серйозно. Так само як і до дій Росії у відповідь. А значить, вже зараз думати про збільшення наших військових та дипломатичних потужностей.

По-друге, окрім того, що Медведчук принципово, послідовно і фанатично відстоює інтереси Владіміра Путіна в Україні, він ще й олігарх. Всі ці роки він користується можливістю заробляти в Україні величезні кошти, і його дії роблять українців біднішими. І боротьба з усіма без виключення олігархами має бути реальна, а не фейкова. Нехай боротьба з Медведчуком буде початком цієї битви, яка давно назріла.

Читайте також:
Душанбе завжди вважав леґітимною владою в Афґаністані офіційний Кабул і ніколи не вів перемовини з повстанцями-пуштунами.
вчора, 13:52
Суд зобов’язав ДБР порушити справу через державну зраду президента Володимира Зеленського та його оточення.
23 липня, 18:05
В Умані чиновники підробили документи та продали хасидам 8 гектарів
23 липня, 13:50
Острів Зміїний під загрозою окупації
21 липня, 12:15
Попри повну науково-історичну нікчемність статті Путіна, ми не можемо ігнорувати ті загрози для безпеки України, які вона висвітлює.
19 липня, 10:40
Зеленський продовжує узурпувати владу ! Депутати пропонують масово звільнити голів судів та скасувати для них доплати
17 липня, 13:15