Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер

ВІЙНА
07.05.2022, 14:05
Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер

Байрактар працює...

7 травня, підрозділи Збройних сил України знищили над Одесою черговий ударний БПЛА типу «Форпост», що намагався розвідати розташування об'єктів цивільної та військової інфраструктури, а також ворожий катер типу «Серна» у Чорному морі.

Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Одеса. «Мінус» черговий ворожий БПЛА «Форпост», – зазначив Братчук.

Сергій Братчук також поінформував, що в акваторії Чорного моря знищено ворожий катер типу «Серна».

Сьогодні Оперативне командування “Південь” показало роботу українських безпілотників “Байрактар” ТВ2 по плавзасобах та техніці російських окупантів на острові Зміїний.

“Наполегливість рашистів, з якою вони реалізують запрошення “Ласкаво просимо до пекла!”, вражає. Чорнобаївка вже стала легендарною жаровнею для орків. Зміїний – не просто новий захоплюючий серіал, що йде на рекорд за кількістю й масштабами! Острів Зміїний був одним зі знакових об’єктів на початку цього вторгнення, він став символом міцної скелі нашої непохитності і розбиття найнаполегливіших зусиль ворога”, – ідеться в повідомленні Оперативного командування.

ОСІНТ-розслідувачі зробили висновок, що на початку відео показано ураження десантного катера окупаційних військ московії проекту 11770 “Серна”.

Катер проекту 11770 “Серна” здатний нести один основний танк або два БМП/БТР, або до 45 тонн вантажу, або 92 людини.

Десантні катери проєкту 11770 «Се́рна» — серія російських швидкісних десантних катерів на повітряній каверні. Катери проекту призначені для висадки на необладнаний берег або зняття з нього бойової гусеничної, колісної та іншої військової техніки загальною масою до 45 тонн, а також передових підрозділів десанту із озброєнням (92 особи) з високою швидкістю 30 вузлів, що перевищує показники інших катерів аналогічного класу.

Належать до кораблів 4-го рангу.

Список катерів проекту:

Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_1
Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_3Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_4Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_5Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_6Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_7

Припускають, що на катері міг бути зенітний ракетний комплекс “Тор”.
 

Читайте також:
Історія
106 років тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 09:35
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 17:26
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...
28 жовтня, 09:27
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28