Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер

ВІЙНА
07 травня, 14:05
Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер

Байрактар працює...

7 травня, підрозділи Збройних сил України знищили над Одесою черговий ударний БПЛА типу «Форпост», що намагався розвідати розташування об'єктів цивільної та військової інфраструктури, а також ворожий катер типу «Серна» у Чорному морі.

Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Одеса. «Мінус» черговий ворожий БПЛА «Форпост», – зазначив Братчук.

Сергій Братчук також поінформував, що в акваторії Чорного моря знищено ворожий катер типу «Серна».

Сьогодні Оперативне командування “Південь” показало роботу українських безпілотників “Байрактар” ТВ2 по плавзасобах та техніці російських окупантів на острові Зміїний.

“Наполегливість рашистів, з якою вони реалізують запрошення “Ласкаво просимо до пекла!”, вражає. Чорнобаївка вже стала легендарною жаровнею для орків. Зміїний – не просто новий захоплюючий серіал, що йде на рекорд за кількістю й масштабами! Острів Зміїний був одним зі знакових об’єктів на початку цього вторгнення, він став символом міцної скелі нашої непохитності і розбиття найнаполегливіших зусиль ворога”, – ідеться в повідомленні Оперативного командування.

ОСІНТ-розслідувачі зробили висновок, що на початку відео показано ураження десантного катера окупаційних військ московії проекту 11770 “Серна”.

Катер проекту 11770 “Серна” здатний нести один основний танк або два БМП/БТР, або до 45 тонн вантажу, або 92 людини.

Десантні катери проєкту 11770 «Се́рна» — серія російських швидкісних десантних катерів на повітряній каверні. Катери проекту призначені для висадки на необладнаний берег або зняття з нього бойової гусеничної, колісної та іншої військової техніки загальною масою до 45 тонн, а також передових підрозділів десанту із озброєнням (92 особи) з високою швидкістю 30 вузлів, що перевищує показники інших катерів аналогічного класу.

Належать до кораблів 4-го рангу.

Список катерів проекту:

Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_1
Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_3Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_4Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_5Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_6Поблизу Одеси ЗСУ збили ударний безпілотник і потопили ворожий катер_7

Припускають, що на катері міг бути зенітний ракетний комплекс “Тор”.
 

Читайте також:
Війна
У складі Сил оборони України є чимало загартованих у бою з окупантами військовослужбовців, найнепримітнішими для росіян є снайпери.
17 листопада, 21:34
Війна
Точним пострілом спецназівця було ліквідовано окупанта з відстані 2710 м
13 листопада, 13:42
Історія
124 роки тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 18:01
Війна
Наразі Україна завдяки західним поставкам та власним безпілотникам має артилерійську перевагу над російськими силами на півдні.
30 жовтня, 14:30
Війна
Українські військові показали знищення колони окупантів за допомогою БПЛА від литовців
20 жовтня, 12:10
Війна
Воїн української зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика протягом 10 та 11 жовтня знищив чотири крилаті ракети окупантів
14 жовтня, 12:00