Податкова не просто о#реніла. Це система рекету і здирництва.

08.06.2023, 15:05
Податкова не просто о#реніла. Це система рекету і здирництва.

Наскільки треба бути махровим совком, щоб не розігнати усю цю богадільню ?

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Бухгалтер телефонує на «гарячу лінію» з питанням: підприємство імпортує дрони і відвантажує їх армії і волонтерським організаціям для армії.

Їй відповідають: треба платити ПДВ.

п. 32 Підрозділ 2 розділу XX ПКУ

Тимчасово, на період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України:

4) товарів оборонного призначення, визначених такими згідно з пунктом 29 частини першої статті 1 Закону України "Про оборонні закупівлі", що класифікуються за такими групами, товарними позиціями та підкатегоріями УКТ ЗЕД:

є) 8806

Код 8806 - Безпілотні літальні апарати

Ну як можна дурити народ своїми безглуздими гетьмановатими окремими думками? Наскільки треба бути махровим совком, щоб не розігнати усю цю богадільню?

Я так розумію, що вони таку ж хрінь можуть і письмово дати. Хтось стикався?

Автори : Данило Гетманцев, Маслов Леонід
Читайте також:
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34
Війна
15 дронів-розвідників RQ-35 Heidrun вже в Україні.
24 січня, 17:18
Полтава
У той час, поки українофоб Володимир Онищенко прагне всидіти у кріслі ректора, молодь волонтерить. Фронтовики відчувають підтримку тилу.
22 січня, 19:26