Полеглих героїв-чорнобильців вшанували понад 100 полтавців

ПОЛТАВА
14.12.2016, 11:40
Полеглих героїв-чорнобильців вшанували понад 100 полтавців

Полтавські жителі міста та студенти вшанували пам'ять героїв-чорнобильців у День ліквідатора.

Захід відбувся біля пам'ятника жертв Чорнобильської катастрофи. Після хвилини мовчання присутні поклали квіти до підніжжя пам'ятника. Військові дали залп з автоматів.

Загалом зібрались кількасот людей, які потім вирушили на поминальне богослужіння.

Довідково: 14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56