Полеглого фронтовика Руслана Фігеля поховали у Миргороді

14 травня, 19:26
Полеглого фронтовика Руслана Фігеля поховали у Миргороді

Незламний захисник України до останнього подиху боронив рідну землю від ворога на передовій. Тепер він поповнив лави Небесного Воїнства.

Трагічні відомості про загибель добровольця зі 116-ї Окремої механізованої бригади Сил Територіальної оборони виклала пресслужба Миргородської міської ради. Напередодні фронтовика Руслана Фігеля провели всією громадою в останню дорогу.

Вояк поліг смертю хоробрих минулого тижня під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку у Донецькій області. Проводжали земляка-Героя під синьо-жовтим стягом та з усіма військовими почестями.

«Строкову службу в лавах Збройних сил України він проходив у Львові. Руслан закохався у національний колорит, зацікавився історією України. Тож, коли на українську землю прийшла біда у 2014 році, він не вагаючись пішов у військкомат і два роки захищав від ворога свою державу. Повторно доброволець рушив на фронт навесні 2022-го. Він чесно і до кінця виконував свій обов'язок воїна, захищаючи територіальну цілісність України», — відзвітували у міськраді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Полеглого фронтовика Руслана Фігеля поховали у Миргороді_1
Полеглого фронтовика Руслана Фігеля поховали у Миргороді_3
Полеглого фронтовика Руслана Фігеля поховали у Миргороді_5
Некролог