Поліцейська з Тернополя скуповує елітні автівки та приховує свого співмешканця

Слідча з Тернополя, знаходячись у декреті, скуповує елітні автівки, отримує розкішні подарунки та приховує свого співмешканця з декларації.
Про це пише міжнародне детективне бюро Absolution.
Слідча управління поліції Тернопільщини Вікторія Степанівна Хрущ за останній час набула чималий перелік майна.
У вересні вона придбала BMW X5 (2018 р.в.) за 1 млн гривень — це удвічі більше за її річну зарплатню. Продавцем стала громадянка Валентина Корнюшкіна, але зазначена ціна на авто є вкрай заниженою від ринкової.
Цікаво, що 850 тис. гривень на цю покупку подарувала їй Уляна Хрущ. Це вже не перший автомобіль слідчої: у листопаді 2023 року вона задекларувала BMW X1 (2016 р.в.) за 20 тис. гривень.

У декларації Вікторія Хрущ зазначила лише квартиру площею 35,4 м² у Тернополі, яка належить її сестрі Інесі (останнє фото).
Слідча також задекларувала 507 тис. гривень зарплатні, грошову допомогу «Зимова підтримка» та виплати від профспілки. Крім того, вона вказала, що зберігає 7 тис. доларів готівкою.
Та найцікавіше — Вікторія Хрущ приховує факт спільного проживання зі співмешканцем.

Ба більше, кілька місяців тому в пари народилася дитина. Очевидно, що родина не може постійно мешкати в квартирі сестри.