Поліція і прокурори у справі Шеремета затягують слідство – сторона захисту

ПОЛІТИКА
29 січня, 07:43
Влад Добош та Юлія Кузьменко
Влад Добош та Юлія Кузьменко

Продовження до шести місяців є незаконне і суперечить КПК.

У справі вбивства журналіста Павла Шеремета слідчі мають намір просити в Офісу генпрокурора про продовження термінів досудового слідства, інформують ЗМІ.

Як зазначив прокурор у справі Сергій Зузак, термін досудового розслідування завершується 12 лютого. Проте його можуть продовжити до червня 2020 року. Зокрема, за словами прокурора, це необхідно «для встановлення істини у справі».

«Ще потрібно провести додаткові слідчі дії, експертні дослідження, у тому числі експерименти, допити тощо», – сказав Зузак.

Також прокурор додав, що сторона захисту може подати заперечення впродовж 5 днів.

«Заперечення разом з клопотанням подаються першому заступнику генерального прокурора. Він розглядає клопотання і заперечення та ухвалює рішення, чи продовжувати строк слідства, чи ні. У нього на це є три дні, але не пізніше закінчення строку слідства», – уточнив він.

Зузак зазначив, що наразі зарано ухвалювати рішення про направлення матеріалів до суду чи про закриття даного провадження.

Адвокат однієї із підозрюваних у причетності до вбивства Шеремета Юлії Кузьменко Владислав Добош зазначив, що вже подав заперечення на клопотання слідчого Зузака, оскільки вважає такі дії слідства затягуванням справи.

«Продовження до шести місяців є незаконне і суперечить КПК. Слідчим необґрунтована необхідність такого продовження. Те, що вони зазначають, можна було вже за 3,5 роки зробити без необхідності продовження зараз строку досудового розслідування», – сказав Добош.

Читайте також:
Непокаране зло примножується, особливо, якщо його протегувати й толерувати.
17 серпня, 12:48
Міністр МВС робить все, що йому заманеться.
25 травня, 16:27
Заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів заперечила свою участь у скандальній нараді.
16 січня, 06:14
Органи влади все більше тиснуть на опозиційні ЗМІ.
10 січня, 11:15
Яна Дугарь «спостерігала» за автомобілем журналіста у той час, коли його не було.
09 січня, 10:20