Поліція підозрює УГВ та «Укрбургаз» у мільйонних крадіжках державного палива

ПОЛТАВА
15.10.2019, 14:09
Поліція підозрює УГВ та «Укрбургаз» у мільйонних крадіжках державного палива

Правоохоронці через суд арештували документацію «Укргазвидобування» та «Укрбургазу». Компанії підозрюються у створенні організованої злочинної групи, яка щомісячно викрадала державного дизпалива на 2,4 млн грн.

Октябрський райсуд Полтави наклав арешт на майно та документацію БУ «Укрбургаз» й АТ «Укргазвидобування» (повний перелік арештованого майна у тексті ухвали ТУТ).

Підставою арешту стало звернення слідчого СВ Полтавського ВП ГУНП в Полтавській області.

У тексті судової ухвали Октябрського райсуду Полтави від 04.07.2019 року йдеться, що службові особи БУ «Укрбургаз» і АТ «Укргазвидобування» організували схему з розкрадання дизельного пального у значних розмірах, шляхом внесення недостовірних відомостей до документальних матеріалів (бурових журналів, товарно-транспортних накладних тощо) про обсяги приймання передачі палива.

У тексті, зокрема, йдеться:

«Організованою злочинною групою привласнюється та реалізуються за готівку до 80 м3 дизельного палива, на суму близько 2,4 млн. грн. щомісячно, які в подальшому розподіляються між її учасниками.

Встановлено, що норми необхідності пального для спецтехніки БУ «Укрбургаз», яка використовується на бурових майданчиках філії АТ «Укргазвидобування» завищені в рази, контроль за списання пального та відповідності витраченого пального виконаним обсягам робіт не здійснюється.

Надалі графік заправки спецтехніки службовими особами ПВТТС складається так, щоб фактична заправка чергувалася з заправкою «на папері». В останньому випадку бензовоз, який нібито виїжджає на заправку техніки, фактично зливає дизельне пальне в попередньо обумовлених місцях. В свою чергу водії бензовозів спільно з водіями спецтехніки з відома керівництва ПВТТС БУ «Укрбургаз» вносять недостовірні відомості до документів щодо факту отримання та використання пального.

Під час оперативно-розшукових заходів встановлено, що до вчинення даного кримінального правопорушення причетні посадові особи Полтавського відділення технологічного транспорту і спецтехніки БУ «Укрбургаз»».

У розпорядженні «Останнього Бастіону» опинилася інформація, що до крадіжок дизпалива причетні Ігор Негруб, Андрій Хоменко, Іван Андрущенко, Владислав Гулява, Юрій Медведєв.


Читайте також:
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09:06
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50