Поліськими щедрівками вітали полтавців зі старим Новим роком

ПОЛТАВА
12.01.2017, 13:31
Поліськими щедрівками вітали полтавців зі старим Новим роком

У переддень Щедрого вечора у Бібліотеці звучали новорічні вірші, пісні, колядки, щедрівки у виконанні учасників хору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ та дитячого хору «Янголи з небес» дитячого православного центру мікрорайону Івонченці. Протодиякон Олександр Горай привітав із Новорічними святами.

Після виступу діти біля ялинки водили хоровод, згадували, як готується щедра кутя, грали у різні забави, переглядали видання, які були представленні на книжково-ілюстрованій виставці «Щедрий вечір добрим людям!». 

Олександр Гуцул

Читайте також:
Полтава
Українські захисники потребують цілодобової підтримки. Без згуртованих зусиль тиловиків, фронтовикам важко вибивати ворогів.
вчора, 21:44
Полтава
Зовсім юний уродженець Краматорська 10 років тому загинув від рук окупантів. Росіяни розстріляли його за «надмірну проукраїнську позицію».
вчора, 12:39
Полтава
Багатоденна спека спричинила мор прісних біоресурсів. Сотні рибин спливли пузами догори, викликавши надзвичайну ситуацію на Полтавщині.
вчора, 06:06
Полтава
Попри бойові дії наші захисники мають змогу віднаходити й зберігати пам'ятки минулого. Не зажди, але часто, артефакти привозяться із фронту.
22 липня, 12:30
Полтава
У той час, коли відповідальна міністерка Ірина Верещук згортає програму адаптації біженців, у нашій області відбувається протилежний процес.
21 липня, 14:03
Полтава
Російські ракетно-дронові удари й тривала спека до +45°C випробовують на міць вітчизняну енергосистему. На жаль, може статися колапс.
21 липня, 08:48